«هنر» داوود رشیدی امشب و فردا روی آنتن شبکه چهار

0

گیگر:

تئاتر تلویزیونی «هنر» با کارگردانی و بازی داوود رشیدی امشب ۷ شهریور و فردا روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

به گزارش بولتن نیوز، تئاتر تلویزیونی «هنر» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی هنری داوود رشیدی امشب ۷ شهریور و فرداشب ساعت ۲۲ از شبکه چهار پخش می‌شود.

«هنر» داوود رشیدی امشب و فردا روی آنتن شبکه چهار

 این تئاتر تلویزیونی به نویسندگی یاسمینا رضا و کارگردانی تلویزیونی مسعود فروتن تهیه شده و رشیدی در کنار سعید پورصمیمی و فرهاد آئیش در آن بازی کرده اند.

داستان «هنر» درباره سه دوست قدیمی به نام‌های ایوان، سرژ و ماکس است. سرژ تابلویی گرانقیمت می‌خرد، تابلوی نقاشی ای که فقط سفید است و دوستش مارک، او را به خاطر آن تابلو به سخره میگیرد. سرژ از این بابت بسیار عصبانی است و موضوع را با ایوان دوست مشترک شان در میان می گذارد اما دوستانش نمی‌توانند علاقه او را نسبت به این تابلو درک کنند به همین دلیل این رابطه به هم می‌خورد و …

نقش سرژ را داوود رشیدی بازی می‌کند و به نقش‌های مارک و ایوان هم به‌ترتیب سعید پورصمیمی و فرهاد آئیش جان می‌بخشند. این اولین تله‌تئاتری است که رشیدی پس از انقلاب کارگردانی کرده است.

وی چند سال پیش هم همین کار را در سالن چهارسوی تئاترشهر با همین گروه بازیگران روی صحنه برد و با استقبال خیلی خوب از جانب علاقمندان روبه‌رو شده است.

یوحنا حکیمی طراح گریم، مهدی متوفی، رضا فراهانی و سعید مهمانچی تصویربرداران، رشیدی طراح صحنه و سیدعلی موسویان طراح نور تئاتر تلویزیونی «هنر» بوده‌اند.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید