هوآوی میت 10 پرو امتیاز 97 را از DxOMark دریافت کرد

0

هوآوی میت 10 پرو امتیاز 97 را از DxOMark دریافت کرد

شرکت هوآوی در رویداد 16 اکتبر سال جاری نسل جدید فبلت پرچمدار سری میت را در سه مدل میت 10، میت 10 پرو و میت 10 پورش دیزاین را معرفی کرد.
اسمارتفون هایی که در کنار مشخصات پرچمدار از طراحی پریمیومی و باکیفیتی بهره می برند. در حالی که پیشتر گوشی هوشمند پیکسل 2 ایکس ال توانست امتیاز بالایی از سوی شرکت DxOMark دریافت کند.

حال به تازگی این شرکت به میت 10 پرو امتیاز 97 را داده که یک امتیاز کمتر از پیکسل 2 ایکس ال گوگل است. به نظر می رسد تلاش های هوآوی در توسعه یک پرچمدار قدرتمند موثر واقع شده و توانست گوشی هوشمندی را معرفی کند که نسبت به پرچمداران شرکتی چون سامسونگ و اپل برتر است.
DxOMark به میت 10 پرو در زمینه تصویربرداری ویدئویی امتیاز 91 و عکسبرداری امتیاز 97 را داده که هر دو بسیار بالا و قابل توجه هستند. محصولات جدید هوآوی در اواخر ماه اکتبر با قیمت 700 یورو عرضه می شوند که این قیمت نسخه پایه بوده و انتظار می‌رود نسخه نهایی قیمت بالایی را شامل شود.
در اخباری مرتبط میت 10 لایت مدتی پس از معرفی سه مدل میت 10 معرفی شد که اسمارتفونی میان رده به شمار می رفت. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت هوآوی مراجعه کنید

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید