هوآوی P9 و P9 PLUS در ایران رونمایی شد

0

هوآوی P9 و P9 PLUS در ایران رونمایی شد

در روز یکشنبه 16 خرداد سال 1395 دفتر هوآوی در ایران از محصول جدید خود رونمایی کرد. در این همایش که با حضور جمعی از اصحاب رسانه، عکاسان و مدیران این شرکت اتفاق افتاد، دو گوشی P9 و P9 PLUS به صورت رسمی حضورش را در ایران اعلام کرد. پرچمدارن جدید هوآوی در کنار پردازنده قدرتمند و طراحی مناسب، از دوربین متفاوتی بهره می برند که همین عوامل سبب شده است تا این پرچمداران بیش تر از پیش در مرکز توجه قرار گیرند.

 

آقای Ray Yac مدیر کشوری هوآوی در دفتر ایران پس از خوش آمد گویی به خبرنگاران، عکاسان و شخصیت های تاثیر گذار در این حوزه در مورد جایگاه کنونی برند هوآوی در دنیا صحبت کرد و گفت پیشرفت و بازار هوآوی در چند سال اخیر با رشد زیادی روبرو بوده است به طوری که در 3 ماه اول امسال توزیع محصولات ما به 75 میلیون رسیده است که با برنامه ریزی های انجام شده میزان 100 میلیون توزیع را برای سال آینده در نظر گرفته ایم. همچنین ایشان جایگاه برند هوآوی را در بین 100 برند مهم دنیا عنوان کرد و توضیحاتی را در مورد برنامه های این شرکت در آینده داد.

ray yac

 

در ادامه آقای بنیامین دارمی مدیر مارکتینگ دفتر هوآوی، ویژگی های این دو محصول را شرح داد. در میان صحبت ها، مواردی همچون دوربین و طراحی از مهم ترین گفته های ایشان در مورد پرچمداران هوآوی بود. همکاری شرکت آلمانی Leica در بخش دوربین با هوآوی یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول است و وجود نشان این برند در پشت گوشی می تواند دوست داران عکاسی را از این ویژگی خوشنود سازد. این برند با قدمت 100 ساله یکی از برجسته ترین و مهمترین برند ها در حوزه عکاسی است و همین همکاری باعث شده است تا بخش دوربین پرچمداران جدید هوآوی جذاب تر از دیگر بخش های این دستگاه ها باشد.

بنیامین دارمی

 

در ادامه این همایش بهترین عکس گرفته شده توسط عکاسان با این محصول انتخاب شد و از عکاس تقدیر به عمل آمد و در بخش پایانی حاضران به بررسی دو محصول P9 و P9 PLUS پرداختند.

هوآوی p9

 

از مهمترین ویژگی این محصول می توان به 2 دوربین 12 مگاپیکسل با سنسور RGB و سنسور سیاه وسفید اشاره کرد که عکس های بهتری را در شرایط مختلف نوری می تواند بگیرد.

هوآوی p9

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید