هواوی طراح سابق اپل را استخدام می‌کند!

0

huawei

شاید هواوی امسال در زمینه طراحی ظاهری تلفن‌های همراهش به بلوغ رسیده باشد و شاهد اسمارت‌فون‌هایی بسیار زیبا از این شرکت باشیم اما در زمینه نرم‌افزار و رابط‌کاربری پیشرفت این شرکت اصلا خوب نبوده و شاهد نارضایتی کاربران از این موضوع هستیم. بنابراین این کمپانی تصمیم گرفت تا یکی از مدیران سابق اپل در بخش طراحی نرم‌افزار را به‌ استخدام خود درآورد.

Abigail Brody که پیش‌تر در اپل مسئول طراحی بعضی از اپلیکیشن‌های iOS بود، به استخدام هواوی درآمده تا در طراحی رابط‌کاربری این غول چینی همکاری‌ کند. ظاهرا هواوی قصد دارد بهبودی اساسی را در رابط‌کاربری خود اعمال کند، زیرا یک استودیو طراحی را در آمریکا در خصوص این امر راه‌اندازی کرده است.

برودی از سال 2011 برای اپل کار نکرده است، اما در زمان فعالیتش در اپل نقشی بسیار کلیدی را ایفا می‌کرده است، این طراح ارشد علاوه براینکه در طراحی اولین نسخه آیفون نقش داشته است، سابقه طراحی OS X و چند برنامه در اپل از جمله Aperture و Final Cut Pro را نیز درکارنامه خود دارد. هم‌چنین او حدود دو سال در بخش طراحی PayPal فعالیت کرده است. هر چند که هیچ تضمینی برای موفقیت این طراح اپل در هواوی و محصولات این کمپانی وجود ندارد اما دست‌کم می‌توان امیدوار بود رابط‌کاربری تبلت‌ها و اسمارت‌فون‌های هواوی دست‌خوش تغییراتی شوند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید