هواوی Mate 10 و Mate 10 Pro دارای باتری SuperCharge با گواهینامه ایمنی هستند

0

هواوی Mate 10 و Mate 10 Pro دارای باتری SuperCharge با گواهینامه ایمنی هستند

گوشی های بالارده جدید هواوی، میت 10 و میت 10 پرو دارای ویژگی های مشترک زیادی می باشند. البته این موضوع جای تعجب ندارد، چرا که هر دو دستگاه متعلق به یک خانواده می باشند. یکی از ویژگی های این دو گوشی که مطمئناً کاربران را به وجد خواهد آورد باتری آنها است. هر دوی این گوشی ها دارای باتری با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت می باشند که می تواند تا دو روز دوام بیاورد و با قابلیت SuperCharge که تکنولوژی شارژ سریع این گوشی ها می باشد، می توان گوشی را برای استفاده یک روز کامل تنها در مدت زمان 20 دقیقه شارژ کرد.

هواوی از تکنولوژی سوپرشارژ بسیار مغرور است، چرا که این اولین تکنولوژی شارژ سریع در جهان است که توسط TÜV Rheinland (شرکت آلمانی شناخته شده در جهان برای ارائه خدمات صدور گواهینامه) گواهینامه ایمنی دریافت کند. باتری گوشی های میت 10 و میت 10 پرو برای دریافت این گواهینامه تحت شرایط مختلف (مانند صدها تست شارژ سریع، تست سقوط، قرار گرفتن در معرض دمای بالا و 10 هزار بار جدا کردن و وصل شدن کابل های شارژ)  آزمایش شده اند.

پس از مشکلاتی که سال گذشته برای باتری های گلکسی نوت 7 سامسونگ پیش آمد، سازندگان گوشی های هوشمند، نگاه متمرکزتری نیست به ایمنی باتری گوشی دارند و این بسیار خوشحال کننده است که برای اطمینان کاربران، گواهینامه ایمنی دریافت میکنند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید