هواوی P9 و P9 پلاس رکورد زدند؛ فروش بیش از ۲.۶ میلیون دستگاه در سراسر جهان

0

هواوی با افتخار تمام اعلام کرد که تاکنون موفق شده است بیش از ۲.۶ میلیون دستگاه گوشی هوشمند P9 و P9 پلاس را که طی مراسمی ویژه در ششم آوریل سال میلادی جاری رونمایی شده بودند، به فروش برساند.

P9 و P9 پلاس، تنها پس از گذشت ۶ هفته از قرار گرفتن پشت ویترین فروشگاه‌ها به این رقم باورنکردنی از فروش دست یافته‌اند. علاوه بر این، در خارج از مرزهای چین، کل فروش P9 به میزان ۱۳۰ درصد از کل فروش P8 در مدت مشابه سال گذشته بیشتر است. در فرانسه نیز، این گوشی ۱۰۰۰ درصد بیشتر از P8 به فروش رسیده است. در لهستان و فنلاند نیز اوضاع به همین ترتیب بوده و P9 افزایش فروش ۴۰۰ درصدی را تجربه کرده است. در بریتانیا تا حدودی چنین اتفاقی رخ داده و این گوشی در مقایسه با پرچم‌دار قبلی هواوی، ۳۰۰ درصد بیشتر به فروش رسیده است.

مطابق اظهارت کمپانی هواوی، از نظر آمار و ارقام فروش، گوشی‌های P9 و P9 پلاس با هیچ یک از محصولات قبلی این کمپانی قابل مقایسه نبوده و بهترین فروش را در چین، فرانسه، فنلاند و بریتانیا تجربه کرده است.

این دو پرچم‌دار توانسته‌اند هواوی را در جایگاه سومین سازنده بزرگ گوشی‌های هوشمند در سطح جهان تثبیت کنند.

خبر فارسی

مصطفی افخمی

یک عاشق فناوری که مدتیه با رسانه‌های اینترنتی در زمینه‌های تولید محتوا و نگارش مقاله همکاری دارم. تمام تلاشم اینه که شما رو از به‌روزترین مطالب و اخبار دانش و فناوری آگاه کنم.


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید