هوندا و طرح فروش ۵۰،۰۰۰ دستگاه خودرو در استرالیا!

0

نمایندگی هوندا در استرالیا به واسطه تولید خوروی معمولی و هاچ‎بک سیویک (Civic)، قصد دارد میزان فروش سالانه خود را تا پایان سال ۲۰۱۷ به ۵۰،۰۰۰ دستگاه برساند. فروش خودروهای هوندا در مقایسه با سال ۲۰۱۵ با افت ۱/۴ درصدی مواجه شده، خصوصا اینکه عملکرد این کمپانی در ماه آوریل در مقایسه با آوریل سال گذشته ۱۷.۷ درصد کاهش یافته است.

با این وجود، استرالیا قصد فروش حداقل ۴۰،۰۰۰ دستگاه خودرو در سال جاری را داشته که این میزان برای رقابت با میزان عملکرد خود در سال ۲۰۱۵ تعیین شده است. استفن کالینز مدیر نمایندگی هوندا در استرالیا طی گفتگو با سایت (CarAdvice) درمورد ارائه هوندا سیویک جدید اظهار داشت که: «عدم حضور سیویک در محصولات امسال ما، لطمه بزرگی به میزان فروش محصولات وارد کرده‏ است.» وی افزود: «نیمه اول سال جدید در مقایسه با سال گذشته برای ما مطلوب نخواهد بود، زیرا از ماه قبل تاکنون مدل سیویک را برای فروش در دست نداشته‎ایم.»

با اینکه نیمه اول سال جدید وضعیت مطلوبی نخواهد داشت، اما در حال برنامه ‏ریزی مدونی برای آن هستیم. درواقع هم ما و هم فروشندگان محصولات می‎دانیم که در نیمه دوم سال، با ورود سیویک به بازار نیرویی دوباره خواهیم گرفت. با بررسی خودروهای اصلی کمپانی به این نتیجه می‎رسم که مدل HR-V هنوز بسیار قدرتمند است و ماهانه حدود ۱۰۰۰ دستگاه از آن را تولید می‎کنیم، در واقع با اینکه سهام آن کم است اما به همین مقدار هم راضی هستیم. مدل جاز نیز همچنان پایدار است و مدل CR-V روند بسیار مطلوبی دارد.»

Honda-H-RV-VTi-2015-LT3-Road-Trip-28

در نیمه اول سال آینده شاهد معرفی هیوندا هاچ‏بک سیویک و در اواخر سال شاهد ارائه مدل R خواهیم بود. مدل NSX نیز روانه بازار خواهد شد که علی‎رغم تعداد محدود آن، باعث افزایش چشمگیر حسن شهرت هوندا می‎شود.

در حال حاضر برنامه ما برای سال آینده تولید ۵۰،۰۰۰ دستگاه خودرو، یعنی ۱۰،۰۰۰ دستگاه بیشتر از سال جاری است. در سال جاری ۴۰،۰۰۰ دستگاه خودرو را به فروش خواهیم رساند. کمپانی ما درحال برنامه‎ریزی یک رشد چشمگیر در بازار نسبتا مناسب سال ۲۰۱۷ برای محصولات اصلی خود است (البته درمورد بخش‎هایی که مدتی است آن‎ها را در اختیار نداشته‎ایم).

لازم به ذکر است که بهترین سال برای نمایندگی هوندا در کشور استرالیا سال ۲۰۰۷ بوده که در آن ۶۰،۰۰۰ دستگاه اتومبیل را به فروش رساند. به دلیل بحران مالی جهانی، سیل در تایلند و تاثیر افت قیمت دلار استرالیا بر خودروهای اروپایی این کشور، میزان فروش هوندا در سال ۲۰۱۴ به ۳۲،۰۰۰ کاهش یافته بود.

Post source : http://www.caradvice.com.au/444886/honda-australia-expects-50000-sales-in-2017

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید