هوندا NSX به استرالیا می‌رود

0

بسیاری از علاقه‌مندان به دنیای خودرو؛ استرالیا را کشوری برای پیدا کردن و جولان خودروهای قدرتمند می‌دانند. به همین دلیل کمپانی BMW در سال جاری میلادی، حدود ۱۰۰ دستگاه خودروی M2 را به استرالیا فرستاد. کمپانی آلپینا نیز در تلاش است تا شرایط را برای عرضه مدل B4 توربو کوپه خود در استرالیا فراهم کند.

2017-acura-nsx-lands-in-australia

اما اکنون برای اولین بار شاهد عرضه اندام یک نمونه از خودروی هوندا NSX در نمایندگی ملبورن هوندا هستیم . ظاهرا این سوپر اسپرت هیبریدی در پنج نمایندگی بزرگ هوندا به نمایش در خواهد آمد.

2017-acura-nsx-lands-in-australia1

هنوز قیمت هوندا NSX در استرالیا مشخص نشده و باید منتظر اتمام تمام تست‌ها و آزمایشات آن باشیم. تاکنون تنها ۱۰۰ دستگاه هوندا NSX در ایالت اوهایو آمریکا ساخته شده و هر هفته حدود شش تا هشت دستگاه از هوندا NSX مونتاژ می‌شود.

2017-acura-nsx-lands-in-australia7

مدیر عامل کمپانی هوندا در استرالیا؛ آقای استفان کالینز، در این باره می‌گوید: «NSX یک خودروی منحصر به فرد بوده و در طراحی و ساخت آن از تکنولوژی بالایی استفاده شده، که نشان از اوج تخصص هوندا در ساخت خودروهای سوپر اسپرت است. بی صبرانه منتظر عرضه این خودرو در استرالیا و سایر بازارهای جهانی بوده و منتظر عملکرد خارق‌العاده NSX هستیم».

مدل قبلی NSX از سال ۱۹۹۱ تا سال ۲۰۰۲ در استرالیا عرضه شده و تنها ۲۸۰ دستگاه از آن فروخته شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید