هیجان انگیزترین سرسره های آبی جهان + تصاویر

0

آکوالوپ، کره جنوبی - پارک آبی بی نظیر «خلیج کارائیب» یک آبشار هیجان انگیز و جرخشی به نام «آکوالوپ» دارد که متقاضیان زیادی را به آنجا می کشد. این پارک آبی پرطرفدار در سال ۱۹۹۶ در کره جنوبی ساخته شد و در حال حاضر بزرگترین پارک آبی سرباز و سرپوشیده جهان است.

آکوالوپ، کره جنوبی – پارک آبی بی نظیر «خلیج کارائیب» یک آبشار هیجان انگیز و جرخشی به نام «آکوالوپ» دارد که متقاضیان زیادی را به آنجا می کشد. این پارک آبی پرطرفدار در سال ۱۹۹۶ در کره جنوبی ساخته شد و در حال حاضر بزرگترین پارک آبی سرباز و سرپوشیده جهان است.

گوزن یالدار، ایندیانا - گوزن یالدار طولانی ترین سرسره جهان است. که هنگام پریدن روی آن دو دقیقه و ۳۰ ثانیه طول می کشد تا به خط پایان برسید.

گوزن یالدار، ایندیانا – گوزن یالدار طولانی ترین سرسره جهان است. که هنگام پریدن روی آن دو دقیقه و ۳۰ ثانیه طول می کشد تا به خط پایان برسید.

کوچه کج خلقی، دبی - این سرسره با نام عجیبش شامل دو سراشیبی آبی بزرگ و سه قیف است که احتمالا کج خلقی آدم را از بین می برد.

کوچه کج خلقی، دبی – این سرسره با نام عجیبش شامل دو سراشیبی آبی بزرگ و سه قیف است که احتمالا کج خلقی آدم را از بین می برد.

دم عقرب، ویسکاسین آمریکا - سرعت حرکت در این سرسره هیجان انگیز ۱۰ فوت بر ثانیه است.

دم عقرب، ویسکاسین آمریکا – سرعت حرکت در این سرسره هیجان انگیز ۱۰ فوت بر ثانیه است.

آتلانتیس، جزیره پارادایس - سوار شدن بر این سرسره بسیار ترسناک است چون شما را از داخل یک تونل شیشه ای به درون یک استخر پر از کوسه ترسناک پرتاب می کند.

آتلانتیس، جزیره پارادایس – سوار شدن بر این سرسره بسیار ترسناک است چون شما را از داخل یک تونل شیشه ای به درون یک استخر پر از کوسه ترسناک پرتاب می کند.

شاه کبرا، نیوجرسی - این سرسره ماری شکل در پارک ۶ پرچم نیوجرسی قرار دارد و یک سفر چند ثانیه ای پرهیجان را برای مشتریان پارک فراهم می کند.

شاه کبرا، نیوجرسی – این سرسره ماری شکل در پارک ۶ پرچم نیوجرسی قرار دارد و یک سفر چند ثانیه ای پرهیجان را برای مشتریان پارک فراهم می کند.

کیتا دل میر، ایتالیا - در این سرسره ایتالیایی میهمانان از طریق آن به دریای مدیترانه پرتاب می شوند.

کیتا دل میر، ایتالیا – در این سرسره ایتالیایی میهمانان از طریق آن به دریای مدیترانه پرتاب می شوند.

اینسانو، برزیل - این سرسره بلندترین سرسره جهان است که ارتفاع آن به ۱۳۵ پا می رسد. سرعت این سرسره ۶۵ مایل بر ساعت است و احتمالا سوار شدن آن جرات زیادی می خواهد.

اینسانو، برزیل – این سرسره بلندترین سرسره جهان است که ارتفاع آن به ۱۳۵ پا می رسد. سرعت این سرسره ۶۵ مایل بر ساعت است و احتمالا سوار شدن آن جرات زیادی می خواهد.

جمیرا اسکیرا، دبی - مهمانان این شهربازی برای سوار شدن این سرسره باید از پله های آن بالا بروند و در قسمتی بایستند و منتظر رها شدن باشند. آنها بعد از رها شدن با سرعت زیادی به خط پایان می رسند.

جمیرا اسکیرا، دبی – مهمانان این شهربازی برای سوار شدن این سرسره باید از پله های آن بالا بروند و در قسمتی بایستند و منتظر رها شدن باشند. آنها بعد از رها شدن با سرعت زیادی به خط پایان می رسند.

حماسه شیرجه، نروژ - این سرسره پرطرفداردرون یک کشتی قرار دارد.

حماسه شیرجه، نروژ – این سرسره پرطرفداردرون یک کشتی قرار دارد.

 ال۲، اتریش - این سرسره اولین سرسره دارای دو حلقه چرخشی در جهان است.

ال۲، اتریش – این سرسره اولین سرسره دارای دو حلقه چرخشی در جهان است.

 سرسره غول پیکر - یکی دیگر از جاذبه های پارک آبی «چی ملنوگ» چین سرسره غول پیکر است که سوار شدن روی آن هیجان زیادی برای مهمانان پارک آبی دارد.

سرسره غول پیکر – یکی دیگر از جاذبه های پارک آبی «چی ملنوگ» چین سرسره غول پیکر است که سوار شدن روی آن هیجان زیادی برای مهمانان پارک آبی دارد.

تندر بزرگ، فلوریدا - در پارک آبی رپیدز واقع ساحل پالم یک قیف بزرگ آبی است که خیلی ها را به این پارک آبی می کشاند.

تندر بزرگ، فلوریدا – در پارک آبی رپیدز واقع ساحل پالم یک قیف بزرگ آبی است که خیلی ها را به این پارک آبی می کشاند.

مستربلاستر کواستر - این سرسره طولانی یکی دیگر از سرسره آبی های هیجان انگیز دبی است.

مستربلاستر کواستر – این سرسره طولانی یکی دیگر از سرسره آبی های هیجان انگیز دبی است.

بوئینگ، آمریکا - این سرسره جالب که شبیه هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ است در ایالت اورگان آمریکا قرار دارد.

بوئینگ، آمریکا – این سرسره جالب که شبیه هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ است در ایالت اورگان آمریکا قرار دارد.

سامیت پلامت، در فلوریدا - ساحل دیزنی میزبان این اسکی هیجان انگیز است که شیب آن به ۱۲۰ پا می رسد.

سامیت پلامت، در فلوریدا – ساحل دیزنی میزبان این اسکی هیجان انگیز است که شیب آن به ۱۲۰ پا می رسد.

بولت باول، پکن - این پارک جادویی و مشهور در مرکز ملی آبزیان پکن قرار دارد و اولین پارک آبی سرپوشیده در چین به حساب می آید

بولت باول، پکن – این پارک جادویی و مشهور در مرکز ملی آبزیان پکن قرار دارد و اولین پارک آبی سرپوشیده در چین به حساب می آید

هد- فرست- ریسر، چین - این سرسره رنگارنگ محل مناسبی است برای مسابقه دادن بین ۸ نفر که چه کسی زودتر خود را به زمین می رساند.

هد- فرست- ریسر، چین – این سرسره رنگارنگ محل مناسبی است برای مسابقه دادن بین ۸ نفر که چه کسی زودتر خود را به زمین می رساند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید