هیلوکس تویوتا ویران‌ناپذیر می‌شود

0

گیگر :

یک شرکت بلغارستانی به نام Vromos به اتومبیل تویوتا هیلوکس (Hilux) محور سوم اضافه کرده است. این شرکت یک فریم بلندتر، یک سری فنر فلزی، دو جاذب شوک اضافی و البته یک محور دیگر نیز به این اتومبیل اضافه کرده است. این تغییرات نیازمند افزایش طول بخش مختص محموله و گلگیرها بوده است. همچنین ظرفیت این اتومبیل باری مختص جاده‌های خاکی و ناهموار از طریق تایرهای مناسب برای تمام زمین‌ها، یک هواکش و یک بسته مختص بالا بردن افزایش یافته است.

همچنین شرکت Vromos‌از یک شرکت بلغارستانی دیگر به نام Overdrive درخواست کرده تا بخش‌های مهم کاروری کابین را پوشش دهد. در نتیجه، این اتومبیل باری دارای صندلی‌های برقی قابل‌تنظیم، یک فرمان بسیار سازگار با بدن انسان‌ها و ترکیبی از چرم و پارچه آلکانتارا بر روی صندلی‌ها، پنل‌های در و داشبورد است. این اولین هیلوکس ۶ چرخی نیست که تاکنون ساخته شده؛ اما مطمئناً لوکس‌ترین محسوب می‌شود.

اگرچه مشخصات فنی هنوز منتشر نشده؛ اما به‌کارگیری جعبه‌دنده اتوماتیک نشان می‌دهد که این اتومبیل احتمالاً از یک موتور ۳٫۰ لیتری توربو دیزل بهره می‌برد که ۱۷۱ اسب بخار توان و ۲۶۵ پوند بر فوت گشتاور دارد. همچنین هیلوکس با یک موتور ۲٫۵ لیتری کوچک‌تر نیز ارائه می‌شود.

هنوز آینده این اتومبیل مشخص نیست؛ شاید تنها یک نمونه آزمایشی باشد و شاید پیش‌نمایشی از یک مدل اختصاصی که به تعداد محدود تولید خواهد شد.cover

پاسخ دهید