هیوندای توسان ۲۰۱۷ مجهزتر از قبل ظاهر می‌شود

0

شرکت هیوندای با اینکه در نسخه ۲۰۱۷ مدل پرفروش توسان، تغییرات ظاهری قابل قبولی را اعمال کرده اما با این حال تصمیم گرفته تا برخی ویژگی‌های مهم را در این خودرو به‌روز رسانی کند. از این تغییرات جدید می‌توان به سیستم صوتی تقویت شده ۳۵۰ واتی حرفه‌ای، اضافه شدن قابلیت‌های نرم‌افزاری Apple CarPlay و Android Auto به نسخه Limited و تعبیه کنسول عقب مجهز به دریچه‌های سیستم تهویه در مدل‌های Eco و Sport این خودرو اشاره کرد.

2017_Tucson_02

همچنین هیوندای در مدل جدید تصمیم گرفته کیفیت مواد به کار رفته شده در داخل کابین را ارتقاء دهد و بدین منظور از رودری‌های بهتر با ویژگی‌های جدیدی مثل تعبیه پدهای نرم مخصوص برای قسمت زیرآرنج راننده جهت انتقال حس بیشتر راحتی در رانندگی استفاده کرده است. علاوه‌بر این مجموعه سوئیچ‌ها و دستگیره به‌کار رفته شده روی درب‌ها به عملکردی بهتر و روان‌تر مجهز شده‌اند. در بخش ایمنی خودرو، هیوندای طیف وسیعی از گزینه‌ها از جمله سیستم هشدار رانندگی در بین خطوط، تشخیص نقطه کور، هشدار دهنده ترافیک، سیستم کمکی برای تغییر مسیر بین خطوط، حسگرهای جدید پارک خودرو و ترمزهای اضطراری خودکار را برای توسان ۲۰۱۷ درنظر گرفته است.

2017-Hyundai-Tucson-interior

در قسمت پیشرانه این خودرو تغییری ایجاد نشده بطوریکه در نسخه پایه از همان موتور بنزینی ۲ لیتری ۱۶۴ اسب بخاری استفاده شده که تمامی قدرت تولیدی از طریق یک جعبه دنده ۶ سرعته به چرخ‌های متحرک جلو (FWD) منتقل می‌شود. اما در نسخه‌های Eco، Sport  و Limited  هیوندای از پیشرانه ۱.۶ لیتری مجهز به توربوشارژر استفاده کرده که در آن خروجی ۱۷۵ اسب بخاری از طریق یک جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک دوکلاچه به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. همچنین در این سه نسخه می‌توان سیستم چهار چرخ متحرک (AWD) را هم سفارش داد. این خودروساز کره‌ای با نصب تجهیزات جدیدی در مجموعه موتور این خودرو، سعی کرده صدای اضافی، ارتعاش و لرزش را به حداقل ممکن برساند.

2017-Hyundai-Tucson-rear-view

استفاده از طراحی مخصوص در ستون‌های خودرو، اسپویلر عقب و پنل‌های کف خودرو باعث شده تا ضریب درگ بهتری حاصل شود. قیمت تعیین شده برای مدل پایه توسان ۲۰۱۷  یعنی نسخه SE تقریبا ۲۳ هزار دلار، نسخه Eco حدودا ۲۴ هزار دلار، نسخه اسپرت ۲۶ هزار دلار و نسخه Limited  تقریبا ۳۰ هزار دلار است. اگر آپشن سیستم چهارچرخ متحرک انتخاب شود، به این قیمت ها تقریبا ۱۰۰۰ دلار اضافه می‌شود.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید