هیچکدام از کاراکترهای «علی البدل» لهجه ندارند/ قصه‌ای که در ناکجا آباد می‌گذرد

0

گیگر:

نویسنده سریال «علی البدل» گفت: هیچکدام از کاراکترهای این سریال لهجه ندارند و همگی در یک فضای فرضی و منطقه‌ای که در قصه «ناکجا آباد» است زندگی می‌کنند.ضمن اینکه قصه ما در زمان خاصی نیز اتفاق نمی‌افتد.

به گزارش بولتن نیوز، «حسن وارسته» نویسنده و مشاور فیلم‌نامه سریال «علی البدل» گفت:‌ مدتی است که مشغول نگارش سریال «علی البدل» هستم.

وی ادامه داد: من نیز در کنار تیم نگارش این سریال(محسن تنابنده و خشایار الوند) گروه را همراهی می‌کنم. این سریال، کار سنگین و نویی است و شرایط سنگین و ویژه‌ای را برای تولید می‌طلبد.

نویسنده سریال «پایتخت» افزود: تاکنون حدود 5 قسمت از «علی البدل» را به نگارش درآوردیم و این احتمال می‌رود تا پایان ماه رمضان مشغول نگارش و ضبط باشیم.

وارسته همچنین بیان داشت:‌ در حال حاضر گروه به صورت شبانه روزی در همدان مشغول به کار هستند و ما هم در تهران مشغول نگارش هستیم تا کار عقب نیفتد و بتوانیم به پخش ماه رمضان برسیم.

نویسنده سریال «دودکش2» درباره استفاده از لهجه در سریال «علی البدل» گفت:‌هیچکدام از کاراکترهای این سریال لهجه ندارند و همگی در یک فضای فرضی و منطقه‌ای که در قصه «ناکجا آباد» است زندگی می‌کنند.ضمن اینکه قصه ما در زمان خاصی نیز اتفاق نمی‌افتد.

به گزارش فارس، در خلاصه داستان «علی البدل» آمده است: من علی البدل هستم، فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی؛ حرف نزنم میگن مگه لالی، حرف بزنم میگن حق رای نداری. خلاصه هم هستم هم نیستم.

«علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم ،تهیه کنندگی الهام غفوری،طراح و سرپرست نویسندگان محسن تنابنده، قرار است در ماه رمضان از شبکه یک پخش شود.

مهدی هاشمی، مهدی فخیم زاده، احمد مهرانفر، حسین محب اهری، هادی کاظمی، هومن حاج عبدالهی، محمود جعفری، عزت الله رمضانی فر، بهرام افشاری، فروغ قجابگلی، هدیه آزاده، مهسا باقری، فرشته گلچین، میثم چگینی و محسن تنابنده از بازیگران «علی البدل» هستند.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید