وان پلاس 3 اواخر بهار با طراحی خیره کننده معرفی خواهد شد

0

وان پلاس 3 اواخر بهار با طراحی خیره کننده معرفی خواهد شد

در چند هفته اخیر همه اخبار مربوط به دنیای تلفن های هوشمند زیر سایه نمایشگاه MWC 2016 و دستگاه های معرفی شده در این همایش بزرگ قرار گرفتند. برد تبلیغاتی کنگره جهانی موبایل آنقدر زیاد بود که حتی شرکت هایی مانند هواوی که در نمایشگاه حضور داشتند و محصولات جدیدی مانند Mate Book (اولین لپ تاپ / تبلت ساخته شده توسط هواوی) را نیز معرفی کردند باز هم نتوانستند فضای زیادی برای خودنمایی در جنگ سامسونگ، ال جی، سونی و شیائومی پیدا کنند. وان پلاس نیز یکی از شرکت هایی است که البته در کنگره جهانی موبایل حضور نداشت و مدتی است که خبری درباره دستگاه های جدیدش به گوش نمی رسد. اما آنها امروز با اخبار جدید بازگشته اند.

وان پلاس جزو شرکت های سابقا کوچکی است که توانستند با سیاست گذاری صحیح رشد قابل ملاحظه ای را تجربه کرده و نامی برای خود در دنیای گسترده تلفن های هوشمند دست و پا کنند. اولین گوشی هوشمند این شرکت یعنی OnePlus One تنها 2 سال پیش معرفی شده و OnePlus 2 که لقب قاتل پرچم داران را نیز یدک می کشید سال 2015 به بازار عرضه شده است. همچنین اواخر سال گذشته تلفن میان رده این شرکت با نام One Plus X نیز معرفی شد و اخیرا هم چینی ها سیستم دعوت نامه ای خود را برای فروش تلفن های هوشمند کنار گذاشتند تا بخش بزرگتری از بازار را برای خود هدف بگیرند. امروز CNet در مصاحبه ای با مدیر وان پلاس خبر داد که تلفن هوشمند بعدی این شرکت در اواخر بهار آینده و در ماه ژوئن به طور رسمی معرفی خواهد شد و طبق معمول با نام OnePlus 3 شناخته می شود. همچنین مدیر شرکت به این نکته نیز اشاره کرد که وان پلاس 3 از نظر طراحی تفاوت های عمده ای با مدل سال قبل خواهد داشت که می تواند کاربران را شگفت زده کند.

یکی از ویژگی های گوشی های وان پلاس قیمت پایین در کنار مشخصات سخت افزاری قدرتمند بوده و وان پلاس 3 نیز بر همین اساس دارای برچسب قیمتی در حدود 350 دلار خواهد بود. بنا بر تصمیم کمپانی، دستگاه های جدید این شرکت با یک سیستم متفاوت فروش در بازارهای آمریکا نیز عرضه خواهند شد و به این ترتیب وان پلاس نیز تلاش خود را برای حضور بین المللی و ادامه دادن راهی که پیش تر هواوی و شیائومی آغاز کرده بودند شروع خواهد کرد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید