واکنش‌ها به خودرو میلیونی یک گدا

0

گیگر :

انتشار ویدئویی از سوار شدن یک گدای انگلیسی به خودرو گرانقیمت، شهروندانی را که به او کمک می کردند، عصبانی کرد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کاربران شبکه های اجتماعی در انگلیس در سطح گسترده ای ویدئویی از «ماتئو برینتون» گدای انگلیسی منتشر کردند که او را هنگام سوار شدن به خودرو 77 هزار دلاری آئودی نشان می دهد.

واکنش‌ها به خودرو میلیونی یک گدا

به گزارش انتخاب، انتشار ویدئو از ماتئو که از سال ها پیش در خیابان های شهر کورنوال Cornwall برای گرفتن پول و غذا به سمت مردم دست دراز می کرد، خشم و تعجب بسیاری از مردم را که دراین سال ها به وی کمک کردند، برانگیخت زیرا هیچکس گمان نمی کرد که به گدایی کمک می کند که صاحب چنین ماشین فاخری شده و حتی به همراه دوستش محلی برای سکونت و زندگی داشته باشد.

ماتئو گفته است که این ماشین را از مادر بزرگش به ارث برده؛ اما بعد از انتشار ویدئو، خودرو به سرقت رفته است و از سوی خیلی ها به مرگ تهدید شده و جانش به خطر افتاده است.

واکنش‌ها به خودرو میلیونی یک گدا

صدها نفر درباره این ویدئو که در پایگاه شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر شده است، نظر داده اند.

بسیاری از کاربران فریب خورده، از این که سال ها به فردی کمک کرده اند که صاحب خانه و خودرو گران قیمت بوده خشم خود را ابراز کرده اند.

واکنش‌ها به خودرو میلیونی یک گدا

پس از انتشار ویدئو، ماتئو دیگر هیچ کمکی از طرف مردم دریافت نکرد و با وجود اینکه صفحه ای در اینترنت ندارد، از طریق پلیس با خبر شد که توسط کاربران شبکه های اجتماعی به قتل تهدید شده، از سوی برخی ها به شدت مورد حمله قرار گرفته و حتی برخی خواستار بیرون راندن وی از شهر شده اند.

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید