واکنش رضا کیانیان به لباس کاروان تیم ملی المپیک + عکس

0

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، روز گذشته و پس از رونمایی از لباس‌ کاروان تیم ملی المپیک، کاربران فضای مجازی واکنش‌ها و انتقادهای گسترده‌ای به طراحی، دوخت و رنگ بندی این لباس ها نشان دادند. امروز هم رضا کیانیان، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان از طراحی لباس کاروان تیم ملی المپیک به شدت انتقاد کرد و در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت:

«سلام. واقعاً خجالت آور است! به اندازه‌اى زشت بودند كه دلم نيامد حتى عكس شان را بگذارم روى صفحه!

منظورم لباس‌هاى #كاروان_المپيك_ايران است!

به گمانم #كميته_ملى_المپيك_ايران، براى طراحى لباس‌هاى كاروان ايران، ميان بدترين طراحان لباس مسابقه گذاشته! نه! باوركردنى نيست!

چون هر طراحى هر اندازه هم كه بد سليقه باشد، دست كم، فقط به اين دليل كه طراح است، به ناچار استانداردهايى را رعايت مى‌كند؛ هماهنگى در رنگ و شكل، دوخت مناسب و دست كم نشانه‌هايى از ايران! ولى اين لباس‌ها…….بى ربط به همه چيز هستند؛ حتى به طراحى.

در اين سال‌ها كه مشهورترين و گران‌ترين برندهاى لباس جهان از طرح‌هاى ايرانى استفاده مى‎كنند! آيا خود ايران بايد براى خودش از بدترين و بى‎ربط‎ترين رنگ‎ها و نقش‌ها و طرح‏ها استفاده كند؟

آقايان كميته ملى المپيك!

در ايران طراحان لباس بسيار خوب و خوش سليقه‎اى داريم، كه سالهاست امتحان خود را در ايران پس داده‌اند و حتى در مجامع جهانى شناخته شده‌اند.

چرا از آن‌ها براى طراحى لباس‎هاى كاروان ايران دعوت نكرديد؟! آقايان كميته ملى المپيك!

لباس هر كاروانى، به لحاظ ديدارى، #پرچم دوم آن كشور است!

به چه حقى آبروى كشورمان ايران را به باد مى‎دهيد؟

به چه حقى بد سليقگى خود را بر ما تحميل مى‌كنيد؟

هنوز وقت باقى است! در همين فرصت كم، به طراحان خوب كشورمان مراجعه كنيد و اين لباس‌ها را در خفا پنهان كنيد!»

/انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید