وب تایم : بدون نیاز به هیچ نرم افزاری اسلاید های زیبا بسازید

0

وب تایم : بدون نیاز به هیچ نرم افزاری اسلاید های زیبا بسازید

کنفرانس ها و ارائه های امروزی بدون نمایش یک اسلاید زیبا قطعا کسل کننده خواهند بود. از این رو سخنرانان کنفرانس یا ارائه معمولا اسلایدهایی را برای درک بهتر مخاطبانشان طراحی می کنند تا در حین صحبت کردن،تصویری از ایده شان را به آن ها نشان دهند.اولین نرم افزاری که برای ساخت یک اسلاید به ذهن ما می رسد محصول شرکت مایکروسافت به نام PowerPoint است که با بروزرسانی های چندین ساله مایکروسافت توانسته خود را در دل طراحان اسلاید جا کند. اما همیشه راه های ساده و بهتری هم هست.haikudeck یکی از این راه هاست. این وب سایت که در واقع یک وب اپلیکیشن است قادر خواهد بود تا شما را از هرگونه نرم افزار تحت ویندوز یا مک بی نیاز کند و شما را وادار به طراحی اسلاید تحت وب کند.

 

استفاده از این وب سایت رایگان نیست،اما می توانید به مدت 7 روز از امکانات آن استفاده کنید.بعد از ثبت نام در وب سایت صاحب یک فضای ابری می شوید که می توانید در آن اسلاید ها را  ذخیره کنید. پس بردن حافظه قابل حمل را به کنفرانس فراموش کنید! اما گفته من به این معنی نیست که شما نمی توانید فایل ها را برای استفاده در ویندوز یا مک دانلود کنید. شما بعد از اتمام ساخت اسلاید می توانید آن ها را به راحتی دانلود کرده و از آن ها استفاده کنید.

کار با وب سایت بسیار آسان است و حتی در استفاده اول از آن به راحتی می توانید یک اسلاید طراحی کنید.بعد از ثبت نام وارد داشبورد خود می شوید که با انتخاب نوع قالب اسلاید می توانید آن را ویرایش کنید.می توانید به اسلایدها تصویر و ویدیو اضافه کنید که البته نیاز به آپلود فایل ها دارد.در پایان کار می توانید اسلاید را در فضای ابری ذخیره کنید ،یا آن را در سیستم خود ذخیره کنید. همچنین می توانید آن را در قالب یک فایل ویدیویی در یوتیوب یا دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.البته در خود وب سایت به بیش از 40 میلیون تصویر دسترسی خواهید داشت که تصاویر موجود در آن بسیار جالب هستند.در خود این سایت هم قالب های آماده ای وجود دارند که تنها با ویرایش متون آن ها می توانید یک اسلاید حرفه ای و زیبا بسازید.

برای استفاده از نسخه حرفه ای وب سایت ماهیانه ده دلار و نسخه کامل آن 30 دلار در ماه باید بپردازید.

 

haikudeck

 

 

 

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید