وب تایم : بررسی سئو به زبان فارسی

0

وب تایم : بررسی سئو به زبان فارسی

بهینه‌سازی موتور جستجو، (به انگلیسی: Search engine optimization)، به اختصار سئو (به انگلیسی: SEO)، یک روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا یک صفحه وب در یک موتور جستجوی طبیعی و یا الگوریتمی است. بطور کلی وب گاه‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آوردند. «سئو» توانایی انواع جستجو را دارد، از جمله: جستجوی تصاویر، مکانی، جستجوی ویدئو، جستجوی علمی، جستجوی خبری و صنعت خاص در رأس موتور جستجو هستند (ویکیپدیا).در همین راستا وب سایت هایی ایجاد شده اند که وظیفه شان بررسی سئو سایت های موجود در فضای وب است.

معروف ترین این وب سایت ها الکسا و گوگل آنالیتیکس است که کاربر با وارد کردن نشانی وب سایت مورد نظر در آن ها می تواند اطلاعات سئو آن را مشاهده کند. “چکاپ سایت” هم یک ابزار مشابه الکسا و گوگل آنالیتیکس است که با امکانات فارسی آن،هر کاربر فارسی زبانی را که به دنبال اطلاعات سئو یک سایت است به خود جذب می کند.این وب سایت با آنالیز وب سایت و خروجی فارسی خود می تواند به شما بگوید که مشکلات سئو وب سایت شما در کجا قرار دارند.همچنین در صفحه اول “چکاپ سایت” می توانید سایت های اخیری که کاربران درخواست بررسی سئوی آن ها را کرده اند را مشاهده کنید.

 

 

وب سایت سخت افزار

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید