وب تایم : تایپ ده انگشتی را یاد بگیرید و رکورد بزنید

0

وب تایم : تایپ ده انگشتی را یاد بگیرید و رکورد بزنید

تایپ ده انگشتی قطعا آرزوی خیلی از کسانی است که با سیستم های دسکتاپ سر و کار دارند.این روش تایپ که به حوصله و تمرین زیاد نیاز دارد مستلزم آموزش های مخصوص خودش است.تایپ ده انگشتی بهترین و سریعترین راه برای تایپ متون شماست.کتاب ها و منابع متعددی برای یادگیری این روش محبوب تایپ وجود دارد.اما همگی دارای نواقص و ایراداتی هستند. در وب تایم امروز یک وبسایت را به شما معرفی می کنیم که از نقطه صفر شروع به یادگیری شما می کند و به وسیله آزمون های آن می توانید پیشرفت خود را ببینید.

 

وب سایت 10fastfingers یک وب اپلیکیشن است که به وسیله آن به راحتی می توانید تایپ ده انگشتی را یاد بگیرید.این وب سایت با ارائه نکات یادگیری در طول تمرین به آموزش هرچه سریعتر شما در زمینه تایپ ده انگشتی کمک می کند.خبر خوب برای کسانی که می خواهند از این سایت استفاده کنند این است که این وب سایت از زبان شیرین فارسی هم پشتیبانی می کند که برای ما ایرانیان یک نقطه قوت محسوب می شود.زمانی که وارد وب سایت می شوید با 4 بخش مختلف روبرو می شوید که در ادامه به بررسی این بخش ها می پردازیم.

Typing Test

شما در این بخش می توانید سرعت تایپ خود را ارزیابی کنید.برای شروع کار با وب سایت به شما پیشنهاد می کنیم که برای تعیین سطح خود از این قسمت استفاده کنید تا بتوانید سرعت تایپ خود را با دیگران مقایسه کنید.این بخش شامل 40 زبان مختلف است که با انتخاب هرکدام از آن ها می توانید توانایی تایپ خود را در آن زبان بسنجید.سطح اول آزمون دارای 200 کلمه مهم هر زبان است که بعد از یادگیری آن می توانید وارد سطح Advanced شده و 1000 کلمه هر زبان را فرابگیرید.در قسمت پایین همین بخش می توانید رکورد افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند را بر اساس زمان،تعداد آزمون و زبان مشاهده کنید. در هر آزمون یک دقیقه وقت دارید تا آن را به سرانجام برسانید و نتایج را مشاهده کنید.

Typing Competition

با کلیک بر روی این قسمت می توانید وارد مسابقات تایپ شوید و سعی در بدست آوردن مقام نخست کنید.مسابقات بر اساس زبان ها تفکیک شده اند که در کنار آنها می توانید تعداد شرکت کننده ها،تعداد آزمون های گرفته شده و زمان باقی مانده برای اتمام مسابقه را مشاهده کنید.همچنین می توانید با کلیک بر روی Create Game یک مسابقه به زبان دلخواه خود بسازید و با ارسال لینک آن به دوستان تان آن ها را به این چالش دعوت کنید.

Text Typing mode

قسمت جالب و جذاب وب سایت این قسمت است. شما با انتخاب این بخش وارد انبوهی از متون می شوید که خود کاربران سایت به اشتراک گذاشته اند.با کلیک بر روی هر متن می توانید رکورد تایپ آن را بزنید.این قسمت هم دارای فیلتر زبان است که می توانید با انتخاب آن،متون را دسته بندی کرده و زبان مورد نظر خود را پیدا کنید.با کلیک بر روی Create Text می توانید متن مورد نظر خود را به لیست متون سایت اضافه کرده و ببینید که چه کسی رکورد متن شما را خواهد زد.

Typing Practice

1000 کلمه مهم هر زبان در این بخش قرار دارند که شما می توانید به صورت مرحله به مرحله آن ها را فرا بگیرید.برای عبور از مرحله فعلی و وارد شدن به مرحله بعدی باید طبق فرمول خود سایت جلو بروید.فاکتورهای مثل تعداد کلمات و میانگین زمان تایپ شما بسیار مهم هستند.

رکورد بزنید و رکوردتان را در بخش نظرات همین مطلب با کاربران وب سایت سخت افزار به اشتراک بگذارید.

 

www.10FastFingers.com

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید