وب تایم : تصاویر را آنلاین ویرایش کنید

0

وب تایم : تصاویر را آنلاین ویرایش کنید

با ظهور وب اپلیکیشن ها و بالا رفتن میانگین سرعت اینترنت، اپلیکیشن های تحت وب توانسته اند با ایده های بسیار خوب و جذاب تا حدودی جایگزین اپلیکیشن های تحت ویندوز یا مک شوند. اپلیکیشن های تحت فضای ابری که با ایجاد یک اکانت ، می توانید اطلاعات تان را به جای ذخیره در کامپیوتر شخصی تان، در یک فضای ابری ذخیره کنید و در هر نقطه از دنیا فقط با یک کلیک به آن ها دسترسی داشته باشید. در وب تایم امروز قصد داریم یک وب اپلیکیشن را به شما معرفی کنیم که به وسیله آن می توانید یک ویرایشگر تصاویر آنلاین داشته باشید .

 

ویرایشگر تصاویر pixlr یک وب اپلیکیشن بسیار قوی برای ویرایش تصاویر شماست. با ثبت نام در اپلیکیشن یا ورود به وسیله اکانت گوگل می توانید به ابزارهای آن دسترسی داشته باشید. برای ویرایش یک عکس،می توانید آن را از کامپیوترتان یا از طریق یک آدرس اینترنتی یا از طریق آلبوم شخصی که با اکانت خود در وب سایت ساخته اید به اپلیکیشن منتقل کنید.

ابزارهای این وب اپلیکیشن بسیار زیاد هستند ،البته نباید انتظار کارایی نرم افزار فتوشاپ را از آن داشت! آما به وسیله آن می توانید تصاویر را قیچی کنید، به آن متن اضافه کنید یا قرمزی رنگ چشم ها را برطرف کنید.لایه های اپلیکیشن تا حدودی شبیه نرم افزار فتوشاپ است که نشان از قوی بودن این اپلیکیشن است.

اپلیکیشن دارای فیلتر های ساده ای است که کارتان را برای گذاشتن چند افکت ساده بر روی عکس هایتان راه می اندازد.در نهایت می توانید به صورت مستقیم از تصویرتان پرینت گرفته و آن را روی کاغذ داشته باشید.

 

pixlr

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید