وب تایم: تقویم Sunrise Calendar

0

وب تایم: تقویم Sunrise Calendar

برای بهتر شدن روال کاری نیاز به یک برنامه ریزی منظم داریم.بهترین ابزاری که ما را در این امر یاری می کند یک تقویم جامع و کامل است.تقویم های کاغذی و رومیزی می توانند منبع خوبی برای درج برنامه ریزی های ما باشند.اما با ظهور تقویم های دیجیتال رفته رفته این تقویم های سنتی جای خود را به اینگونه تقویم ها داده اند.

تقویم های دیجیتال مختلفی تا به امروز به بازار عرضه شده اند.اما تنها تعداد کمی از این تقویم ها هستند که اجازه هماهنگ شدن با تقویم های دیگر را دارند.Sunrise Calendar یکی از تقویم هایی است که با دسترسی به تقویم گوگل،اکانت های فیسبوک،توییتر،لینکدین و دیگر شبکه های اجتماعی می تواند تمامی اطلاعات و رویدادها را در یک محل جمع کند. علاوه بر این امکانات،Sunrise Calendar رویدادهای مهم جهانی را به شما یادآوری می کند تا از آن ها غافل نشوید.این تقویم همچنین با نسخه های موبایلی خود که برای سیستم عامل های مختلف عرضه شده است کاملا هماهنگ است که می توانید از آن به عنوان یک تقویم جیبی هم استفاده کنید.

 

ورود به سایت

 

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید