وب تایم: جرم و جنایت های نقاط مختلف جهان

0

وب تایم: جرم و جنایت های نقاط مختلف جهان

هر کشوری بسته به نقاط ضعف امنیتی خود دارای آمار جرم و جنایت است.آماری که نشان از امنیت آن کشور دارد.دولت ها به صورت سالیانه این آمارها را در اختیار عموم مردم قرار می دهند تا مردم بتوانند وضعیت امنیت کشور خود را بسنجند.اما به لطف فضای وب،این امکان وجود دارد تا مردم بتوانند به صورت لحظه ای متوجه این شوند که در کدام نقطه از کشورشان یک جرم در حال انقاق افتادن است.

وب سایت CrimeReports در همین راستا اقدام به انتشار جرم و جنایات به صورت آنلاین می کند.با ورود به این وب سایت و انتخاب کشورهای تحت پوشش این وب سایت می توانید متوجه این موضوع شوید که در کدام نقطه از شهر یک تعقیب و گریز در حال اتفاق است،یا در کدام محله یک قتل صورت گرفته است. فارغ از پیگیری این موضوعات برای سرگرمی،به وسیله این نقطه های جرم و جنایت می توان متوجه این موضوع شد که کدام شهر از یک کشور دارای آمار جرم و جنایت بالاتری است یا مثلا اگر قصد مهاجرت به یک شهر دیگر را دارید می توانید بفهمید کدام محله دارای امنیت بالاتری است.

 

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید