وب تایم: دیدن اندازه واقعی موبایل و تبلت

0

وب تایم: دیدن اندازه واقعی موبایل و تبلت

هنگام خرید موبایل،تبلت یا ساعت های هوشمند به صورتی اینترنتی،یکی از سوالاتی که به ذهنمان خطور می کند این است که آیا تصویر موبایل یا تبلتی که در فروشگاه اینترنتی وجود دارد با خود واقعی آن یکی است؟ آیا اندازه واقعی آن همین قدر است؟ شاید هم برایتان پیش آمده که اقدام به خرید یک موبایل تازه وارد از طریق فروشگاه های اینترنتی کرده اید و وقتی به دستتان رسیده است متوجه این موضوع شده اید که بزرگتر یا کوچکتر از سایز دلخواهتان است. برای رفع این مشکل یه وب سایت وجود دارد که در وب تایم امروز به آن می پردازیم.

 

وب سایت MobileDeviceSize یکی از سایت هایی است که برای نشان دادن اندازه واقعی موبایل،تبلت و ساعت های هوشمند راه اندازی شده است. این وب سایت به طور مرتب بانک اطلاعاتی دستگاه های خود را به روز می کند تا همه مدل های موبایل،تبلت و ساعت های هوشمند را در آن ببینید.

پس از وارد شدن به وب سایت،برای شروع کار با آن باید دکمه START COMPARING! را بزنید تا وارد صفحه مدل های دستگاه ها شوید.

بعد از وارد کردن مشخصات دستگاه مورد نظر در قسمت سرچ آن،اندازه واقعی موبایل برایتان به نمایش گذاشته می شود.حتی می توانید با وارد کردن یک یا چند مدل دیگر،اندازه آن ها را با هم مقایسه کنید.

  •  در قسمت Option می توانید دستگاه ها را بر اساس فاکتورهای مختلف مرتب سازی کنید یا کیفیت تصاویر آن ها را بالا ببرید تا در هنگام زوم کردن مشکلی از بابت کیفیت برایتان پیش نیاید.
  • با زدن بر روی دکمه Toggle Screen می توانید صفحه لاک اسکرین اختصاصی گوشی ها را ببینید.
  • گزینه Add Object هم برای مقایسه دستگاه ها با اشیا است.برای مثال شما می توانید گوشی مورد نظرتان را با یک باطری قلمی،یا یک کارت عابربانک یا SD Card مقایسه کنید که در نوع خود بسیار جالب است.
  • یک گزینه به نام Tablet هم وجود دارد که به وسیله آن می توانید وضعیت سایز عمودی و افقی تبلت ها را ببینید.
  • یکی از امکانات این وب سایت دیدن دستگاه مورد نظر از 4 زاویه مختلف است.بدین ترتیب شما می تواند یک موبایل را از زوایای مختلف نگاه کنید.

در بخش پایینی وب سایت قسمتی وجود دارد که به وسیله آن می توانید از مشخصات و جزئیات دستگاه یا دستگاه های وارد شده مطلع شد.در این بخش می توانید ویدیوهای باز کردن جعبه های دستگاه ها،بررسی ها و مقایسه ها را مشاهده کنید.همچنین می توانید از تاریخ عرضه،ابعاد دقیق،سایز صفحه نمایش،رزولیشن صفحه،تراکم پیکسل ها و وضعیت دوربین آن مطلع شد.

ممکن است به دلیل نوع مرورگر یا صفحه نمایش شما،نتوانید اندازه واقعی را ببینید.برای حل این مشکل می توانید در همین صفحه اندازه مانیتور خود را وارد کنید و بعد از آن با وارد کردن یک شی مثل باطری در قسمت add object،یک باطری واقعی را روی مانیتور گذاشته و با کوچک یا بزرگ کردن صفحه به سایز واقعی دستگاه برسید.

 

ورود به سایت

 

 

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید