وب تایم: نتایج زنده یورو 2016 با Flashscore

0

وب تایم: نتایج زنده یورو 2016 با Flashscore

مسابقات فوتبالی یوفا به یکی از پربیننده ترین مسابقات ورزشی جهان تبدیل شده اند. با اینکه این مسابقات مربوط به محدوده جغرافیایی اروپا می شوند ولی به علت سطح بالای آن بسیار پرطرفدار است. در همین راستا وب سایت سخت افزار تا به امروز سعی داشته که بهترین فناوری های روز را برای پوشش این مسابقات به کاربران معرفی کند. امروز قصد داریم تا وب سایتی را به شما معرفی کنیم که بتوانید به صورت زنده و بدون نیاز به هیچ اپلیکیشن موبایلی نتایج این مسابقات را ببینید.

 

در مواقعی که در حال کار با رایانه شخصی خود هستید و وقت دیدن مسابقات را ندارید این وب سایت یکی از بهترین گزینه ها برای پیگیری این یورو 2016 است.فارغ از مسابقات یورو 2016 می توانید تمامی مسابقات را در رشته های مختلف ورزشی ببینید. فوتبال،تنیس،بسکتبال،راگبی،فوتبال آمریکایی،کریکت و گلف از جمله رشته های ورزشی موجود در این وب سایت است.در ادامه به قمست های مختلف سایت می پردازیم.

All Games

در این قسمت قادر خواهید بود تا تمامی مسابقات انجام شده،زنده و مسابقاتی که به زودی شروع می شوند را ببنید. مسابقات بر اساس تورنومنت و لیگ تقسیم بندی شده اند.با انتخاب هر مسابقه می توانید آن ها را به بخش My Game منتقل کنید که در ادامه این قسمت را توضیح خواهیم داد.

Live Games

مسابقات زنده و در حال جریان در این بخش نمایش داده می شوند.با انتخاب این لیست به حجم زیادی از مسابقات در حال زنده از سرتاسر جهان دسترسی پیدا می کنید.

Finished

این بخش مربوط به مسابقات به اتمام رسیده است.

Scheduled

جدول برگزاری مسابقات را می توانید در این قسمت مشاهده کنید.هربازی که زیر نظر فدراسیون ها انجام شود را می توانید در این قسمت پیدا کنید.

Best365 Odds

بخش جذاب وب سایت این قسمت است.مسابقات داغ در این بخش نمایش داده می شوند.خود وب سایت تعداد درخواست های نتایج زنده هر مسابقه را آنالیز کرده و نسبت به جمعیتی که در حال تماشای نتایج زنده مسابقه هستند آن ها را در این بخش قرار می دهد.

My Games

همانطور که در مطالب بالا گفتیم شما می توانید با کلیک بر روی هر مسابقه آن ها را به بخش My Games منتقل کنید. می توانید مسابقه های مورد علاقه خود را به این بخش منتقل کنید تا از شلوغی مسابقات دیگر در امان باشید.

ثبت نام در وبسایت

برای استفاده از امکانات پایه وبسایت نیازی به هیچگونه ثبت نامی ندارید. اما اگر می خواهید اپلیکیشن موبایلی وب سایت را استفاده کنید و آن را با تنظیمات تان در وب سایت هماهنگ کنید پیشنهاد ما به شما ثبت نام در سایت و ساختن یک پروفایل اختصاصی است.

Notifications

بعد از اتمام هر مسابقه شما صدای سوت داور را به نشانه اتمام مسابقه می شنوید که ممکن است کمی آزار دهنده باشد. با مراجعه به بخش تنظیمات و قسمت نوتیفیکشن می توانید این قسمت را غیرفعال کنید.

صفحه اختصاصی یورو 2016

وب سایت یک صفحه اختصاصی برای مسابقات یورو 2016 قرار داده است که می توانید با ورود به آن به راحتی پوشش این مسابقات را به صورت زنده ببینید.

 

Flashscore.com

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید