وجود نام گلکسی S7 اکتیو در یکی از اپلیکیشن‌های سامسونگ!

0

Samsung-Galaxy-S6-Active-AH-15-700x394چند روز پیش از خبر همکاری شرکت سامسونگ با اپراتور AT&T، برای عرضه گلکسی S7 اکتیو گفتیم. پرچم‌داران سال گذشته سامسونگ، یعنی گلکسی S6 و گلکسی S6 Edge با استاندارد مقاومت در برابر آب و خاک ساخته نشده‌اند، بنابراین این کمپانی پس از مدتی نسخه‌ای با نام گلکسی S6 اکتیو را معرفی کرد. اما گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge دارای استاندارد مقاومت در برابر آب و گرد و خاک هستند، اما سامسونگ همچنان به فکر تولید نسخه اکتیو پرچم‌دار امسال خود است.

در خبر قبلی گفته بودیم که این مدل SM-G891A خواهد بود، و به نظر می‌رسد یکی از کارمندان با افشاگری خود، وجود این نسخه را تایید کرده است. در آخرین نسخه اپلیکیشن Samsung ،Level، نام گلکسی S7 اکتیو هم ذکر شده است.

به نظر گلکسی S7 اکتیو تمامی ویژگی‌های گلکسی S7 را خواهد داشت، با این تفاوت که به استاندارد نظامی مجهز خواهد بود. استاندارد نظامی (MIL-STD-810G) این گوشی را در برابر مایعات، ذرات، ضربه‌ها و سایر اجسام مقاوم خواهد کرد. گفته می‌شود ظرفیت باتری گلکسی S7 اکتیو از گلکسی S7 بیشتر است و تنها در دسترس کاربران اپراتور AT&T در آمریکا خواهد بود.Samsung-Galaxy-S7-Active-SM-G891A

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید