ورود به مقطع متوسطه بیشترین تقاضا برای نقل و انتقال فرهنگیان

0

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گقت: بیشترین تقاضا برای نقل و انتقال در شهر تهران برای ورود به مقطع متوسطه است.

اسفندیار چهاربند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشكی  در خصوص تأمین نیروی انسانی و وضعیت نقل و انتقال فرهنگیان برای سال تحصیلی آینده گفت: همچنان مرحله درخواست استان به استان در حال انجام است و به اتمام نرسیده و پس از این مرحله برای ساماندهی نیروی انسانی شهر تهران تصمیم گیری های لازم و متناسب با شرایط انجام می شود. 

 

وی ادامه داد: برای خروج از شهر تهران درخواست های قابل توجهی وجود نداشت اما برای ورود قریب به  750 فرهنگی تاکنون درخواست انتقال داده‌اند و بیشترین تعداد درخواست ها مربوط به مقطع متوسطه است. 

 

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران عنوان کرد: در حال حاضر شهر تهران از نظر معلم زن نیاز چندانی ندارد و همچنان کمبود معلم مرد در مقطع ابتدایی احساس می شود. 

 

وی بیان کرد: سال گذشته نیز نقل و انتقالات به تهران براساس اعلام نیازی که آموزگار و معلم مرد بود انجام شد و امسال نیز فقط براساس نیازهای آموزش و پرورش درخواست انتقال پذیرفته می شود. 

 

چهاربند با اشاره به اینکه وضعیت درخواست‌های نقل و انتقال با ترکیب و نیازهای آموزش و پرورش شهر تهران تناسب ندارد، اظهار کرد: پس از اتمام مرحله استان به استان شرایط به طور دقیق تر برای ساماندهی نیروی انسانی و تأمین نیرو برنامه ریزی می شود. 

 

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص تعداد نیروهای بازنشسته یادآور شد: امسال بیشترین تعداد از بازنشستگان را در شهر تهران شاهد هستیم و رقم آن قریب به 4 هزار و 600 مورد در تمامی مقاطع را نشان می دهد. 

 

انتهای پیام/ 

لینک مطلب

پاسخ دهید