ورود رسمی سری Xperia Z5 به ایران

0

گیگر :

Sony Mobile Communications (سونی موبایل) امروز با حضور تنی چند از مدیران این شرکت و همچنین خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌ها در رستوران هرمو از ورود رسمی تلفن‌های هوشمند پرچم‌دار جدید سری Xperia Z5 به بازار ایران خبر داد.

 

رودیگر اودنباخ، قائم مقام خاورمیانه و آفریقای  سونی موبایل، در این نشست گفت: «ما نحستین شرکتی بودیم که قابلیت ضدآب بودن۱؛ دو روز ماندگاری باتری۲ و عملکرد فوق‌العادهٔ دوربین را به تلفن‌های هوشمند آوردیم. همچنین مبدع ردهٔ کامپکت در تلفن‌های هوشمند بودیم و نیز نخستین ساعت هوشمند را به بازار عرضه کردیم. امسال هم با معرفی سه تلفن هوشمند فوق‌العادهٔ سری Xperia Z5، سه انتخاب بی‌رقیب در ردهٔ تلفن‌های هوشمند ممتاز با نوآوری‌هایی که هیچ‌کس به‌جز Sony قادر به ارائهٔ آنها نیست، در اختیار کاربرانمان قرار می‌دهیم. Xperia Z5 Dual پرچم‌داری متعارف است. Xperia Z5 Compact همان قابلیت‌های متمایز را در اندازه‌ای کوچک‌تر در اختیار قرار می‌دهد وXperia Z5 Dual Premium نخستین نمایشگر 4K در جهان را به یک تلفن هوشمند می‌آورد.»

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: «بازار ایران یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین بازارهای منطقه برای Sony Mobile است و کاربران ایرانی از فناوری‌های پیشرو و قابلیت‌های متمایز دستگاه‌های Xperia استقبال چشمگیری کرده‌اند. به همین دلیل است که ایران جزو نخستین کشورهای منطقه خواهد بود که سری Xperia Z5 را در آن عرضه خواهیم کرد.»
تلفن‌های هوشمند سری Xperia Z5 طیفی از برترین فناوری‌های بی‌رقیب Sony  در تصویربرداری و نمایشگر را به تلفنهای هوشمند آورده‌اند. قابلیت‌هایی مانند دوربین ۲۳ مگاپیکسلی با حسگر بزرگ و کاملاً جدید و سریع‌ترین فوکوس خودکار در بین تلفن‌های هوشمند پیشرو۳ و نیز نخستین نمایشگر 4K جهان در یک تلفن هوشمند.
 محصولات سری پرچم‌دار Xperia Z5 از اواسط آبان ماه از طریق فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های رسمی سونی موبایل در ایران در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. همچنین پیشنهادات ویژه‌ای برای خریداران این محصولات و همچنین کاربران فعلی دستگاه‌های Xperia در نظر گرفته شده است که به زودی از طریق رسانه‌ها و نیز برنامهٔ Xperia Lounge به اطلاع خوهد رسید.
در پایان این مراسم نمایندگان رسانه‌ها با امکانات بی‌نظیر تلفن‌های هوشمند سری Xperia Z5  از نزدیک آشنا شدند.

 
۱  دستگاه‌های سری Xperia™ Z5 ضدآب بوده و در برابر گردوغبار مقاوم هستند به شرطی که چند دستورالعمل ساده را رعایت کنید: همهٔ درگاه‌ها و روکش‌ها به‌طور کامل بسته باشند؛ نمی‌توانید تلفن را به عمق بیش از ۱٫۵ متری آب و به مدت بیش از ۳۰ دقیقه ببرید؛ آب هم باید شیرین باشد. استفادهٔ گاه‌به‌گاه در استخرهای کلردار مجاز است به شرط اینکه پس از استفاده با آب شیرین آب‌کشی شود. آب دریا و استخرهای آب شور مجاز نیست. سوءاستفاده و استفادهٔ نادرست ضمانت را باطل می‌کند. تلفن‌ها رتبه‌بندی نفوذ  IP65 و IP68 دارند. برای اینکه بدانید این به چه معناست و نیز برای دریافت اطلاعات بیشتر از صفحهٔ زیر دیدن کنید: http://support.sonymobile.com/global-en/dm/waterproof .
 
۲ ماندگاری باتری در مقایسه با نمایهٔ استفاده از تلفن‌های هوشمند Sony Mobile Communications AB است که در سپتامبر ۲۰۱۴ برای نمایش مصرف فعال کاربر عادی تلفن هوشمند اندازه‌گیری شده است که شامل نه محدود به طیفی از استفاده‌های گوناگون (تماس، پیام‌ متنی، مرور وب، شبکه‌های اجتماعی،بازی، گوش‌دادن به موسیقی، تصویربرداری، مرور تصاویر، تماشای ویدیوی آنلاین، ضبط و بازپخش ویدیو) بوده است.
 
۳ براساس مقایسهٔ نتایج آزمایش فنی سرعت فوکوس خودکار تلفن‌های هوشمند Sony Xperia™ Z5 و Xperia™ Z5 با Apple iPhone 6، Apple iPhone 6 Plus، HTC One M9، LG G4، Samsung Galaxy Note 4 و Samsung Galaxy S6 («تلفن هوشمند پیشتاز» بودن توسط Strategy Analytics به‌عنوان ۶ تلفن هوشمند پرچم‌دار بر اساس سهم بازار در سال ۲۰۱۵ تعیین می‌شود). . تحقیق از ۵ تا ۶ اوت ۲۰۱۵ توسط Strategy Analytics انجام شد. برای اطلاعات بیشتر از این صفحه دیدن کنید: www.sonymobile.com/testresults.
 


 

شما منتشر کنید در

cover

پاسخ دهید