وزیر دادگستری: نقد نیاز امروز جامعه است/ اگر «شیار ۱۴۳»را نمی دیدم با مشکل خانوادگی روبرو می‌شدم!

0

به نقل از گیگر:

وی در گفتگوی کوتاه و صمیمیانه با خبرنگار ما ضمن خسته نباشید به کارکنان و خبرنگاران سینماپرس اظهار داشت: کار مطبوعاتی و رسانه ای آن هم به صورت تخصصی در حوزه سینما لازمه حوزه فرهنگ و هنر کشور است.

وی نقد جدی در هر زمینه ای را مهم و ضروری دانست و گفت: نقد منصفانه  در هر حوزه ای می تواند به رشد و تعالی جامعه کمک شایانی کند مخصوصاً زمانی که نقد شکل تخصصی به خود می گیرد .

وزیر دادگستری کشور افزود: نقد جدی، منصفانه و تخصصی در حوزه سینما می تواند منجر به رشد فرهنگ و هنر کشور گردد و اهرمی برای بالا بردن کیفیت تولید آثار سینمایی و تلویزیونی است.

پورمحمدی در ادامه این بازدید در پاسخ به سوال خبرنگار سینماپرس در خصوص اینکه آخرین فیلم سینمایی که دیده اید کدام فیلم بوده است؟ اظهار داشت: به دلیل مشغله کاری تا کنون موفق به دیدن فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) نشده ام اما آخرین فیلمی که در سینما دیده ام فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» بوده است که آن هم مربوط به پسرعموی بنده بوده که اگر برای دیدن آن نمی رفتم با مشکل خانوادگی روبرو می شدم! ( با خنده)

به گزارش سینماپرس از جمله مدیرانی که در پی حضور حسن روحانی رئیس جمهوری و علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در غرفه سینماپرس، ظرف دو روز گذشته در جایگاه این رسانه خبری حاضر شده و علاوه بر اطلاع از چگونگی فعالیت آن، با سعید الهی مدیر مسئول و سایر همکاران سینماپرس به گفتگو نشستند میتوان به مهندس مرتضی کاظمی مشاور وزیر ارشاد در امور اقتصادی و معاون هنری اسبق این وزارتخانه و نیز افرادی چون دکتر سعید اسدی دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر، دکتر مهدی جمالی نژاد شهردار اصفهان، حجت الاسلام دکتر محمد رضا زائری مدیر موسسه فرهنگی هنری سرچشمه، امیر تاجیک مدیر شبکه مستند به همراه محمد آفریده، شفیع آقامحمدیان مدیر عامل سابق مرکز گسترش مستند و سینمای تجربی، رضا رسولی عضو هیأت مدیره انجمن قلم ایران، علی اعلایی مدیر اسبق انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی و…اشاره کرد.

پاسخ دهید