وعده دیدار نسرین مقانلو/تیم ملی دهه شصت/گریم پریناز ایزدیار/غزلیات سحر جعفری جوزانی+تصاویر

0

به نقل از گیگر:

اینستاگردی باشگاه خبرنگاران صفحات هنرمندان، ورزشکاران و مسئولین را زیر و رو کرده و گلچینی از آنها را در یک بسته قرارداده است.

 به گزارش سینماخبر، با گسترش فضای مجازی و وجود شبکه های اجتماعی فراوان، این روزها هنرمندان، ورزشکاران و مسئولین برای ارتباط تنگاتنگ با هوادارانشان از جزئیات زندگی خود و یا مسائل روز عکس گرفته و آن را به اشتراک می گذارند.

بسته امروز باشگاه خبرنگاران هم قصد دارد گلچینی از تصاویر و اخبار هنرمندان، ورزشکاران و مسئولین را در اختیار کاربران قرار دهد.


احمدرضا عابدزاده عکسی قدیمی از تیم ملی فوتبال ایران در سال 67 در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

در قطر جام ملتها اسیا1367


عزت الله ضرغامی رئیس سابق صدا و سیما که یکی از فعالترین مسئولین در اینستاگرام است تجربیات دوران خدمت خود را در قالب پست های اینستاگرام در اختیار عموم مردم داده است.

هم زبانی !در مدت کمتر از دو سالی که معاون سینمایی وزارت ارشاد بودم ، تلاش کردم تا در قالب برنامه های جمعی ، هنرمندان کشور را در جریان امور اجرائی و پیشرفت ها و دستاورد های انقلاب قرار دهم .

هم فال بود و هم تماشا .

هم فرصت مناسبی بود تا هنرمندان ، مردم و مدیران کشور دل هایشان را بهم نزدیک کنند و فاصله ها کوتاه شود و هم با درک مشترک از اوضاع کشور ، اولویت های موضوعی و هنری به درستی و بر اساس نیاز مردم شناسائی و اقدام شود .تصویر مربوط به یکی از این بازدید ها در سال 75 است . چهره ی جوان آقای عرب نیا (مختار ثقفی) جالب تر از بقیه است . آقایان داود رشیدی ، سیامک اطلسی و اکبر عبدی هم دیده می شوند ..

***پی نوشت*** ..متاسفانه آسیب بزرگ امروز کشور ما دور شدن آدم ها از یکدیگر است . هم در سطح کارگزاران نظام و هم در سطوح مختلف مردم . خطر بزرگی که زمینه هرگونه سوء تفاهم و اختلاف و حتی کینه های غیر قابل حل را فراهم می سازد .می گوییم همدلی از هم زبانی خوش تر است . حرف درستی است . ولی اولویت امروز ما همزبانی است ! حتی اگر همدلی کمتر باشد ! هم زبانی و حفظ وحدت نیاز جدی امروز کشور است .


برای مشاهده جزئیات کامل خبر اینجا کلیک کنید.

منبع:

 

پاسخ دهید