وقتی گوگل خلاق می شود!

0

وقتی گوگل خلاق می شود!

یکی از مواردی که کاربران تلفن های هوشمند همیشه با آن مواجه هستند تصویر زمینه ای است که برای گوشی خود انتخاب می کنند. شاید ساده و خنده دار به نظر برسد اما خیلی ها هستند که برای انتخاب یک تصویر زمینه برای تلفن همراهشان ساعت ها وقت و مگابایت ها (!) حجم صرف می کنند تا ظاهر گوشیشان همیشه تازه و جذاب به نظر برسد. بعضی ها طرفدار والپیپرهای تاریک هستند و بعضی ها از تصاویر مینیمال استفاده می کنند؛ گروهی طرفدار والپیپرهای به اطلاح با طراحی متریال هستند و عده ای هم تصویر بازیگر یا ورزشکار مورد علاقه خود را روی تصویر زمینه گوشی قرار می دهند. البته یک گزینه دیگر هم در دسترس است و آن استفاده از والپیپرهای زنده یا live wallpaper است. البته اگر دوست دارید از این تصاویر متحرک برای پشت زمینه گوشی استفاده کنید باید مصرف بیشتر باتری را هم در نظر بگیرید اما بعضی اوقات مواردی به چشم می خورند که ارزش امتحان کردن و حتی مصرف باتری بیشتر را دارند. live wallpaper جدید گوگل یکی از این موارد است. برای آشنا شدن با ابتکار جالب گوگل در ادامه با ما همراه باشید.

Meter محصول جدید گوگل است که تصمیم دارد به تصویر زمینه محبوب شما تبدیل شود. بر خلاف سایر live wallpaper ها که معمولا تصویر موج های دریا، برگ های پاییز یا نقاط صرفا متحرک هستند، meter بسیار کاربردی ظاهر شده است. برای مثال زمانی از meter استفاده می کنید سه حالت مختلف برای شما به نمایش در می آید که با هر بار قفل کردن نمایشگر و باز کردن مجدد آن تغییر می کند. این سه حالت عبارت اند از میزان باتری باقی مانده، سیگنال شبکه وایرلس و همچنین تعداد اعلان ها (notification ها). همه این موارد هم با طراحی بسیار ساده و بدون شاخ و برگ های اضافه در معرض دید قرار می گیرند و کمک می کنند در زمان های مختلف روز اطلاعات خوبی از شرایط و وضعیت گوشی خود داشته باشید. برای استفاده از این live wallpaper بسیار جالب باید دستگاهتان از سیستم عامل اندروید 4.3 و بالاتر استفاده کند و فضای مورد نیاز آن هم فقط کمی بیشتر از 1 مگابایت است. پیشنهاد می کنیم حتما دستپخت جدید و خلاقانه گوگل را امتحان کنید. برای دانلود آن می توانید با کلیک روی لینک زیر به صفحه آن در گوگل پلی دسترسی داشته باشید.

Download Meter on Google Play

 

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید