ویسی: انتظارمان بیشتر از اینها بود/ امیدوارم شکست‌ناپذیری‌مان ادامه داشته باشد

0

ورزش > لیگ برتر – تسنیم نوشت: سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که انتظارش از بازی مقابل استقلال تهران بیشتر از اینها بوده است.

عبدالله ویسی پس از تساوی تیمش مقابل استقلال تهران گفت: دو تیم بازی نسبتاً هجومی را به نمایش گذاشتند و بازی خوبی بود. انتظار ما بیشتر از اینها بود، چون دو تیم صدرجدولی بودند و استرس این را داشتند که کدام تیم صدرنشین شود.
وی ادامه داد: هم ما و هم استقلال تهران به دنبال کسب پیروزی بودیم اما این طور نشد. امیدوارم بازی‌های آینده تیم‌های صدر جدولی تماشاگرپسندتر و بهتر شود. در مجموع یک امتیازی که امروز در تهران گرفتیم خوب بود و امیدوارم روند شکست نخوردن‌مان همچنان ادامه داشته باشد.
سرمربی استقلال خوزستان درباره عملکرد داور عنوان کرد: به نظرم عملکرد داوری خیلی خوب بود و امیدوارم تمام داوری‌ها مثل امروز بی‌نقص باشد.
ویسی در پاسخ به این سوال که منظورش از بازی زیبای استقلال تهران و استقلال خوزستان چه بوده است چون بازی اصلاً تماشاگر پسند نبوده است،گفت: هر موقع که تیم‌های روبه‌روی هم رو به بازی هجومی و خلق موقعیت می‌آورند به آن می‌گویند بازی نسبتاً زیبا و من هم گفتم بازی نسبتاً زیبا بوده است.
43 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید