ویندوز 10 موبایل ، 9 آگوست Anniversary Update را دریافت خواهد کرد

0

ویندوز 10 موبایل ، 9 آگوست Anniversary Update را دریافت خواهد کرد

بروزرسانی بزرگ مایکروسافت برای پلتفرم ویندوز از روز دوم آگوست آغاز شده است و تاکنون بسیاری از کاربران ویندوز 10 توانسته اند که ویندوز خود را به جدیدترین بیلد بروزرسانی کنند. تغییرات عظیمی در این بروزرسانی صورت گرفته است و Anniversary Update بزرگترین بسته ی بروزرسانی منتشر شده برای ویندوز 10 از زمان انتشار تا این لحظه محسوب میشود. همان طور که میدانید این بروزرسانی فقط مختص کامپیوترهای شخصی نمیشود و Anniverary Update برای تمامی دستگاه ویندوزی از جمله گوشی های هوشمند نیز منتشر خواهد شد. طبق انتظار این بروزرسانی برای پلتفرم ویندوز موبایل کمی دیرتر منتشر خواهد شد و اکنون اکانت رسمی مایکروسافت در توئیتر تاریخ عرضه ی این بروزرسانی برای ویندوز 10 موبایل را نیز مشخص کرده است. همراه ما باشید.

 

طبق پستی که توسط حساب Lumia India در توئیتر منتشر شده است، به نظر میرسد تاریخ 9 آگوست برای عرضه ی Anniverary Update  ویندوز 10 موبایل تعیین و تائید شده است و از روز اعلام شده دستگاه های سازگار با ویندوز 10 موبایل قادر به دریافت این بروزرسانی خواهند بود. نکته ی جالب این است که توئیت منتشر شده توسط Lumia India پس از دقایقی حذف شده است اما پیش بینی ما این است که اشتباهی صورت نگرفته و به طور غیر مستقیم قصد اعلان این خبر را داشته اند. در هر صورت مطمئنا بروزرسانی ویندوز 10 برای پلتفرم موبایل نیز مانند کامپیوترهای شخصی به مرور زمان منتشر خواهد شد و گوشی هایی که دارای پیش نیاز های این پلتفرم هستند از هفته ی آینده میتوانند دستگاه خود را برای دریافت بروزرسانی آماده کنند. اگر نمیتوانید برای دریافت بروزرسانی صبر کنید میتوانید عضو مجمع اینسایدر های ویندوز 10 شوید و آخرین بیلد منتشر شده با شماره ی 14393.5 را دریافت کنید. اینسایدر دارای سه بخش برای دریافت بیلد های غیر رسمی است که با عناوین slow، fast و Release Preview شناخته میشود. اگر خواهان بیلد آزمایشی با کمترین باگ ممکن و بیشترین پایداری هستید پیشنهاد ما این است بیلد های گروه Release Preview را دریافت کنید. ضمن اینکه با عضو شدن در اینسایدر پس از انتشار رسمی نیز میتوانید بیلد نهایی را دریافت و نصب کنید.

در هر صورت به احتمال زیاد از روز نهم آگوست دارندگان گوشی های ویندوز نسخه ی 10 احتمالا میتوانند بروزرسانی بزرگ ویندوز 10 موبایل را نیز دریافت کنند که میتوانید تغییرات مهم این نسخه را از این لینک بخوانید. باید صبر کرد و دید که تغییرات صورت گرفته تا چه اندازه به بهبود ویندوز 10 موبایل کمک خواهند کرد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید