ویژه نیمه شب؛ یکی از بهترین های سال

0

ویژه نیمه شب؛ یکی از بهترین های سال

منتقدان معتقدند ویژه نیمه شب (Midnight Special)  اثر جدید  جف نیکولز هیجان انگیزترین فیلم جشنواره برلین بوده است. ویژه نیمه‌شب،یک فیلم علمی–تخیلی درام ، ماجرا جویانه و راز آلود محصول سال2016 امریکا به نویسندگی و کارگردانی جف نیکولز و تهیه کنندگی سارا گرین وبرایان جونز  است. ویژه نیمه‌شب چهارمین فیلم بلند نیکولز و اولین اثر استودیویی اوست که در نیواورلئان لوئیزیانا واقع در ایالات متحده  در مدت مان 40 روز  فیلم برداری شده است. در این فیلم بازیگرانی همچون مایکل شنون، جوئل ادگرتون، کیرستن دانست و… بازی میکنند.برای ساختن ویژه نیمه‌شب 18 میلیون دلار هزینه شده است. این اثر توسط وارنر برادرز به شکل اکران محدود در ۱۸ مارس ۲۰۱۶ به نمایش درآمد.

داستان فیلم در مورد پسربچه ای ویژه و متفاوت با توانایی های خاص به اسم آلتون است که عینک ایمنی به چشم دارد و بخاطر توانایی هایش افرادی هستند که میخواهند آلتون را از آن خودشان کنند زیرا که عده ای او را یک سلاح قدرتمند و عده ای او را منجی بشریت میدانند از این رو پدر آلوتون سعی دارد فرزندش را از دست این افراد در امان نگه دارد. از آنجایی که فیلم نامه طوری نوشته شده است که بیننده دوست دارد اتفاقات بعدی را حدس بزند توضیح زیادی در مورد داستان فیلم نمیدهم.

ویژه نیمه‌شب  شباهت زیادی با ساخته های استیون اسپیلبرگ دارد به طوری که بعضا مخاطب احساس میکند در حال تماشای فیلمی ساخته ی اسپیلبرگ است.موسیقی متن فیلم که توسط دیوید وینگو ساخته شده است در عین نا مرسوم بودن بسیار گیرا و جذاب است. از ویژگی های این فیلم میتوان به خاص بودن پایانش، بازی خوب بازیگرانش و فیلم برداری زیبای آن اشاره کرد. ویژه نیمه‌شب  دائما تماشاگر خود را شگفت زده می کند. ویژه نیمه‌شب  وبسایت جالب و مرز آلودی دارد که به نوع خود جالب و دیدنی است پیشنهاد میکنم نگاه کوتاهی به وب سایت این فیلم بیاندازید. Midnight Special : نام آهنگ محلی قدیمی ای آمریکایی است .

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید