«پادری» ادامه «دودکش ۱» است/ سه سال است پول قسمت اول را نداده‌اند

0

گیگر:

هومن برق‌نورد، بازیگر تلویزیون گفت: «پادری» در ادامه سریال «دودکش» است. روال زندگی همان خانواده را دنبال می‌کنیم. همه شخصیت‌ها ثابت هستند و البته چند نفر هم به سریال اضافه شده‌اند.

به گزارش بولتن نیوز، هومن برق‌نورد، بازیگر تلویزیون در خصوص سریال «پادری» گفت: «پادری» در ادامه سریال «دودکش» است و تفاوت چندانی با سری اول نکرده. روال زندگی همان خانواده را دنبال می‌کنیم. همه شخصیت‌ها ثابت هستند و البته چند نفر هم به سریال اضافه شده‌اند.

این بازیگر تلویزیون افزود: متن کار این بار هم خوب است. به اضافه اینکه چون در سریال «دودکش» با شخصیت‌ها زندگی کرده بودیم، همه چیز دست‌مان بود و سرعت‌مان هم بیشتر شده بود. امیدوارم کار با استقبال خوبی مواجه شود.

برق‌نورد با اشاره به تجربه همکاری با «محمدحسین لطیفی» گفت: آقای لطیفی قبل از اینکه کارگردان خوبی باشند، انسان شریفی هستند. در همکاری‌های من با ایشان هیچ وقت تنشی وجود نداشته و خیلی هنگام کار با ایشان راحت بودم.

بازیگر سریال «دودکش» ادامه داد: اجزای مختلف یک سریال مثل دانه‌های زنجیر بهم متصل هستند. همیشه بر این عقیده بوده‌ام که اول باید فیلمنامه خوبی داشته باشیم و بعد کارگردانی خوب و بازی به اندازه، تا در کنار هم به جواب درستی برسیم.

این بازیگر تلویزیون با اشاره به پرداخت نشدن همه مطالبات‌شان در سریال «دودکش 1» گفت: «هومن برق‌نورد»، «امیرحسین رستمی» و «برزو نیک‌نژاد» هنوز سریال «دودکش 1» را تسویه نکرده‌اند. ما الان سه سال است که توی کش و قوس هستیم.

برق‌نورد ادامه داد: تهیه‌کننده اولش گفت پول 4 ماه را بیشتر نمی‌دهم. این حرف خنده‌دار است، لااقل برای من که حدود 15 سال است دارم با تلویزیون کار می‌کنم. ما همه تا آخر ماندیم و کار کردیم. درحالیکه اگر می‌خواستیم حرفه‌ای کار کنیم، همان اول باید می‌گفتیم کار نمی‌کنیم. اینها به کنار. اصلاً چرا فقط همین چند نفر نباید پول کامل بگیرند.

این بازیگر تلویزیون تصریح کرد: هیچکس تا حالا جواب درستی به ما نداده. من مانده‌ام یک مدیر چرا نمی‌خواهد حرف ما را بشنود. ما حتی حراست سازمان رفتیم و شکایت کردیم. همه شکایت‌های ما درون سازمانی بوده. ما به پول‌مان نرسیدیم ولی آن آقا همچنان به کارش ادامه می‌دهد.

برق‌نورد افزود: یکی بیاید ثابت کند که با ما تسویه کرده‌اند. رسیدش را بیاورند ببینیم. یادم هست برگه تسویه حساب را که گذاشتند جلویم گفتم این برگه تسویه حساب نیست. رویش خط زدم و گفتم فلان مبلغ هنوز به من بدهکارند. حالا متوجه شده‌ام که وقتی به گره کور می‌خوریم معلوم می‌شود برای‌مان هیچ ارزشی قائل نیستند.

بازیگر سریال «پادری» در پایان گفت: آن تهیه کننده‌ای که توی سازمان برو و بیا دارد حرفش از من خریدار بیشتری دارد. من که هر بار می‌خواهم وارد سازمان شوم، بهم می‌گویند آفیش هستی؟ کجا می‌خواهی بروی! آن تهیه‌کننده کوچک‌ترین مسأله‌ای که پیش بیاید می‌رود پیش مدیران سازمان اما من این دسترسی را ندارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید