پارک‌ هوانوردی در آینده‌ای نزدیک راه‌اندازی می‌شود

0

دبیر کمیته هوانوردی عمومی ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی از راه‌اندازی پارک‌های هوانوردی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

یعقوب انتصاری دبیر کمیته هوانوردی عمومی ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشكی  گفت: بنا داریم تا پارک‌های هوانوردی را در سراسر کشور راه‌اندازی کنیم در واقع این پارک‌های هوانوردی همان نمایشگاه‌های هوانوردی و هوایی هستند که ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی برای تحقق این موضوع با شهرداری‌ها مذاکراتی داشته و در این راستا تفاهم‌نامه‌هایی منعقد شده است. 

وی ادامه داد: همچنین بنا داریم ماکت‌های هواپیمایی را در نمایشگاه‌های هوانوردی و هوایی قرار دهیم تا کسانی که از این نمایشگاه‌ها یا پارکهای هوانوردی بازدید می‌کنند با این حرفه آشنا شوند. 

انتصاری با اشاره به زمان ایجاد این پارک‌های هوانوردی تصریح کرد: هنوز زمان ایجاد و برقراری پارک‌های فناوری مشخص نشده است. 

دبیر کمیته هوانوردی عمومی ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی خاطر نشان کرد: برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده تا این نمایشگاه‌ها به صورت مداوم و سالی یکبار برگزار شود.

وی تاکید کرد: اکنون این موضوع در دست بررسی است و امیدوایم به زودی نتیجه بگیریم. 

انتهای پیام/ 

لینک مطلب

پاسخ دهید