پاسخ اینستاگرام به توهین های کاربران: امکان جلوگیری از ثبت نظرات برای هر پست در نسخه بعدی

0

پاسخ اینستاگرام به توهین های کاربران: امکان جلوگیری از ثبت نظرات برای هر پست در نسخه بعدی

اگر تصور می کنید بحران اخلاقی ایجاد شده توسط برخی از کاربران در شبکه اجتماعی اینستاگرام که هر موضوع بی ربطی را دستاویز فعالیت های غیر اخلاقی خود می کنند تنها به داخل ایران محدود شده و برای سایرین اهمیتی ندارد، باید بدانید که اینستاگرام در تلاش برای پاک سازی محیط شبکه خود از توهین های کاربران، ویژگی جدیدی را به نسخه بعدی این اپلیکیشن اضافه خواهد کرد.

تیم توسعه دهنده اینستاگرام در پیامی به این نکته اشاره کرد که هدف آنها ایجاد فضای شاد و دوستانه برای کاربران و از آن مهم تر، محلی امن برای به اشتراک گذاری تجربیات فردی بوده و قصد دارند امکاناتی را به کاربران اختصاص دهند تا بتوانند از خود در برابر موج کامنت ها و نظرات توهین آمیز محافظت کنند. به گفته اینستاگرام، در حال حاضر چهره های سرشناس حاضر در این شبکه اجتماعی به نسخه آزمایشی اینستاگرام که دارای ویژگی جدید حذف امکان کامنت گذاری است دسترسی داشته و پس از بررسی های لازم، همه کاربران قادر خواهند بود از آن استفاده کنند. به علاوه هر فرد می تواند بخش کامنت گذاشتن بر روی تصاویر را شخصی سازی کرده و برای مثال تنها به دوستان خود اجازه ثبت نظر در زیر تصاویر حساب کاربری خود را بدهد.

بدون شک این تصمیم می تواند کاربردی ترین راه برای جلوگیری از موج کاربرانی باشد که شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام را به محلی برای عقده گشایی و توهین به افراد مختلف تبدیل کرده اند.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید