پاسخ وزیر ارتباطات یه یک کامنت جالب در صفحه اینستاگرامش

0

پاسخ وزیر ارتباطات یه یک کامنت جالب در صفحه اینستاگرامش

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به همراه کاروان دولت تدبیر و امید به کرمانشاه سفر کرده،برای اطلاع از وضعیت جلسات این سفر اقدام به انتشار یک پست در صفحه اینستاگرام خود کرده است.در زیر همین پست،کاربران زیادی از وضعیت اینترنت کشور انتقاد کرده اند که آقای وزیر یه یکی از این کامنت ها پاسخ داد.

محمود واعظی با انتشار یک عکس در صفحه اینستاگرام خود نوشت :
در سفري كه به همراه كاروان تدبير و اميد به كرمانشاه داشتم سیصد و پنجاه و هفت روستاي استان به اينترنت پرسرعت متصل شدند در اين سفر اشاره كردم كه دسترسي آزاد به اطلاعات حق همه مردم ايران است و وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات تمام تلاش خود را براي تكميل زيرساختهاي اين امر انجام داده است.

یک کاربر در زیر پست محمود واعظی نوشت : یک سوال دارم که خیلی دوست دارم جوابش رو از خود شخص شما بشنوم.وقتی بهتون میگن سرعت اینترنت ایران مثل کشورهای جنگ زده هست،یعنی از عراق و افغانستان هم پایین تر هست چه حالی پیدا می کنید؟

آقای وزیر کامنت این کاربر را اینگونه پاسخ داد :

ضمن تشکر از شما قبل از دولت تدبیر و امید فقط سه و نیم میلیون کاربر اینترنت پرسرعت وجود داشت که بیش از نود درصد اینترنت ثابت خانگی بوده است در حال حاضر سي و چهار ميليون كاربر اينترنت پرسرعت وجود دارد يعني افزايش حدود ده برابر اگر فرض كنيم همان سرعت قبل را داشته باشيم يعني اينكه در طي اين مدت پهناي باند را ده برابر كرده‌ايم.گر چه معتقدم هم سرعت و هم كيفيت به نسبت چهارسال گذشته بهبود داشته است . ليكن اولويت ما دسترسي همه كاربران بوده.بنابراين در مرحله اول تلاش خود را براي گسترش دسترسي كاربران گذاشتيم انشاء الله در مراحل بعدي سرعت و كيفيت نيز بهبود قابل ملاحظه‌تري خواهند داشت.

 

 

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید