پاسخ کاربران خبرآنلاین به گلر تیم ملی/90 و عادل فردوسی پور حق دارند نقدت کنند

0

ورزش > فوتبال ملی – علیرضا حقیقی در آخرین مصاحبه اش گفت با کمال احترام، از فردوسی پور خواسته تا اسمی از او در برنامه اش نبرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این صحبت‌های دروازه بان تیم ملی البته واکنش‌هایی را در پی داشت. اکثر کاربران خبرآنلاین اعتقاد داشتند دروازه بان تیم ملی قابل نقد است و به هیچ عنوان او نمی تواند چنین خواسته ای داشته باشد.
برخی کاربران محبوبیت علیرضا حقیقی را ناشی از حرف‌های فردوسی‌پور و برنامه نود می‌دانند. آن‌ها چنین انتقادات و تحلیل‌هایی از دروازه بان تیم ملی را حق برنامه نود می‌دانند و در نظرات خود نوشته‌اند که: «دوست عزیز اولا که برنامه هایی مثل ۹۰ باعث شدن شما به جایگاهی برسی که براشون تعیین تکلیف کنی. ثانیا وقتی مقصری انتظار داری همه رو آنالیز کنن به جا شما گل بکارن؟» و «مگه میشه توی مهمترین برنامه ورزشی تلویزیون از دروازه بان تیم ملی هیچ صحبتی نشه اگر خیلی ناراحتی میتونی مثل رحمتی خداحافظی کنی.». هواداری هم نوشت: «بازیکن باید نقد پذیر باشه.» از این دست نظرات زیاد بودبرخی دیگر از کاربران همچنین نظرشان این بود حقیقی وظیفه‌ سختی دارد و باید از او حمایت کرد. برخی نظراتشان به این شرح است: «آیا تاکنون در درون دروازه ایستاده اید و مسولیت سنگین آن را احساس کرده اید؟ فکر نمی کنم. حقیقی در بدترین شرایط ممکن در اولین بازی جام جهانی در درون دروازه ایران قرار گرفت و با جان دل از آن محافظت کرد. ایران خیلی دفاعی بود و بازی زیبا نبود درست اما دوست داشتید جای حقیقی بودید؟ متاسفانه آنچه که در ایران سالهاست کیمیا شده قدرشناسی است. حافظه ضعیف را هم به این مشکل باید اضافه کرد.»
عده‌ای واکنش‌های تندتری نسبت به حقیقی داشته‌اند. آن‌ها به دلیل این که حقیقی گلر یک تیم باشگاهی‌اش نیست، حق او را دروازه تیم ملی نمی‌دانند. آن‌ها در برخی نظرات خود نوشته‌اند که: «کاش اقلا توی تیم باشگاهیش نیمکت نشین بود. اونجا سکو نشینه.»
در کل واکنش‌ها به این مصاحبه حقیقی واکنش مثبتی نبود و به نظرشان عدل فردوسی‌پور و برنامه نود، کاملا حق دارد تا از دروازه بان تیم ملی انتقاد کند و حرکاتش را تحلیل کند.

252 43

 

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید