پاورهای ENERMAX Platimax D.F،متخصصان تغذیه (به همراه ویدئو)

0

پاورهای ENERMAX Platimax D.F،متخصصان تغذیه (به همراه ویدئو)

کمپانی “انرمکس” (ENERMAX) از جمله تولید کنندگان سخت افزار و تجهیزات جانبی است که شاهد عرضه آنها در بازار داخلی هستیم.این برند برای سالها یک نام شناخته شده و قابل اعتماد بوده است.پس از نمایش اقتدار آمیز منابع تغذیه (PSU) های جدید این کمپانی در جریان نمایشگاه CEBIT 2016،هم اینک نوبت به ارائه آنها به بازار رسیده است.برای آشنایی با یک خانواده حرفه ای از پاورها و همچنین مشاهده یک ویدئوی جالب توجه،با ما همراه باشید.

 

خانواده جدید از پاورهای انرمکس را می توانید با نام Platimax D.F بشناسید.این خانواده از استاندارد بازدهی 80PLUS Platinum برخوردار هستند؛در نتیجه راندمان خروجی آنها تا 93% درصد خواهد بود. Platimax D.Fدر دو مدل 500 و 600 وات روانه بازار شده است.با توجه به راندمان بالا،می تواند در تامین بسیاری از سیستم های نیمه حرفه ای نیز بازیگر خوبی باشد.

این محصولات از سامانه سیم کشی ماژولار برخوردار هستند.در نتیجه نیازی به نصب کابل های اضافی نبوده و ترافیک این بخش به خوبی قابل کنترل است.

اگر از تمیز کردن مداوم گرد و غبارهای پاور خسته شده اید،بد نیست به این بخش از پاورهای انرمکس توجه ویژه ای داشته باشید.انرمکس از فناوری DFRTM در Platimax D.F ها استفاده کرده است.بدین صورت که پس از خاموش شدن سیستم،فن منبع تغذیه به مدت 10 ثانیه در جهت معکوس به چرخش پرداخته و مانع از نشست گرد و خاک می گردد.علاوه بر پره ها،گاردهای قرار گرفته بر روی فن نیز از گرد و غبار پاک می شوند.

سری جدید کابل های انرمکس با نام SLEEMAX،یک نوآوری عالی است.توانایی انعطاف این کابل ها بسیار بالا رفته و می توان به آسانی آنها را خم کرده و مورد استفاده قرار داد.یک روکش بافته شده،تمامی بخش ها را پوشانده است.تمامی خازن های مورد استفاده در Platimax D.F ها از نوع الکترولیتی و 100% ژاپنی است.یک مدار ثبت DC-DC در آنها به کار رفته است.خازن های مورد نظر،تحمل دمایی تا 105 درجه سانتی گراد را دارا هستند که موجب طول عمر و کاهش درصد خطا می گردد.

نشان استاندارد 2013 ErP Lot 6 حاکی از آن است که صرفه در مصرف انرژی خصوصا در حالت آماده به کار،بسیار ناچیز و 0.5 وات است.پاورهای Platimax D.F محصولاتی قابل اعتماد هستند.این محصولات به استانداردهایی شامل OVP، UVP، OPP، SCP و SIP در این زمینه مجهز گشته اند.در نهایت می توانید شاهد یک ویدئوی کوتاه اما جذاب از این محصولت باشید.در این ویدئو فناوری های به کار رفته در سیستم خنک کننده،کابل ها و…به نمایش گذاشته شده است. Platimax D.F یک انتخاب ایده آل و قابل اعتماد است که به دلیل بازدهی بسیار بالا در استاندارد 80 PLUS Platinum نیاز های یک سیستم را به طور معقول و مناسب تامین خواهد کرد.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید