پاور GP580A ES گرین، برآیندی از قیمت و عملکرد

0

پاور GP580A ES گرین، برآیندی از قیمت و عملکرد

کاهش مصرف انرژی در سال های اخیر به یکی از اصلی ترین اولویت های تمامی سازمان ها و اشخاص مستقل تبدیل شده است. کمپانی گرین نیز با عرضه پاورهای ES تلاش داشته در همین راستا گام بردارد. اخیرا پرچم دار پاورهای سری Energy Saver این کمپانی با نام GP580A-ES معرفی شده و آماده ورود به بازار مصرف می باشد.

این سری از پاورهای جدید GREEN دارای گواهی بازده مصرف انرژی 80Plus Bronze می‌باشند و از جدیدترین استاندارد اینتل ATX 2.4 پشتیبانی می‌کنند. مدار تصحیح ضریب توان به کار رفته در آن‌ها از نوع Active PFC است و به لطف توپولوژی Double Forward به کار رفته در طراحی مدار آن‌ها، از آخرین پروتکشن های ایمنی با دقت و سرعت بیش از پیش پشتیبانی می‌کنند. از جمله ویژگی های این پاور می توان به مدار تصییح ضریب توان (Active PFC) با عملکرد بالاتر از 0.95 در شرایط اعمال بار 20% الی 100%، میزان مصرف انرژی کمتر از 0.5W در حالت Stand By مطابق با جدیدترین اصلاحات بار ERP Lot-6، برخورداری از خازن های تایوانی در بخش خروجی با قابلیت کارکرد در دمای 105C، برخورداری از خازن تایوانی در بخش ورودی با قابلیت کارکرد در دمای 105C، بهره‌مندی از فن 120cm بسیار کم صدا همراه با قابلیت تنظیم سرعت اتوماتیک متناسب با دمای داخلی پاور، پشتیبانی از کلیه پروتکشن های ایمنی در بخش ورودی و خروجی در جهت تضمین سلامت سخت افزار و پوشش بدنه کربنی مشکی و روکش پارچه ای مشکی برروی تمامی کابل های خروجی اشاره کرد.

مشخصات فنی این پاور را می توان در جدول زیر خلاصه کرد:

 

همچنین نمودارهای مربوط به بازدهی انرژی و سرعت فن در دمای 30 درجه نیز به صورت زیر هستند:

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید