پتنت جدید اپل برای ساخت هدفون‌های کامپیوتری!

0

Apple-granted-patent-for-computerized-headphones-that-spell-the-3.5mm-jacks-demiseبر طبق پتنتی که از اپل منتشر شده است، این کمپانی با ساخت سیستم هدفون ترکیبی وایرلس برای آیفون قصد دارد به سلطه جک‌های 3.5 میلی‌متری پایان دهد. اگرچه طراحی این هدفون مانند هدفون‌های معمولی است، اما چند ویژگی آن شاید برای شما جذاب باشد.

این محصول بجای سوکت 3.5 میلی‌متری، دارای یک کابل و کانکتور است که توانایی انتقال سیگنال‌های آنالوگ و دیجیتال را دارد. این کابل به کاربر اجازه می‌دهد تا با یک کابل، هم دستگاه را شارژ و هم کنترل کند.

این پتنت نشان می‌دهد که هدفون به چیزی شبیه جک استریوی معمولی متصل است. در واقع این تصویر نشان می‌دهد که کابل به «کانکتور هدفون» مخصوص متصل شده است که بنابر گفته‌های اپل می‌تواند USB یا SATA یا هر کانکتور دیگری باشد.

بعلاوه، این هدفون دارای یک کامپیوتر با باتری، پردازنده، حافظه و آنتن است. این مینی کامپیوتر، دستگاه و صدای ورودی را جفت می‌کند که به شما اجازه می‌دهد که بدون کار خاصی، بین حالت وایرلس و بدون وایرلس، سوییچ کنید. آنتن نیز این اجازه را می‌دهد که سیگنال وایرلس را زمانی که دستگاه در حال شارژ است، دریافت کنید.

اپل می‌تواند این تکنولوژی را در هدفون‌های توگوشی، روگوشی و دورگوشی قرار دهد و آیفون بعدی احتمالا با EarPodهای بازطراحی‌شده عرضه خواهد شد. این پتنت مربوط به اکتبر 2014 است و این نشان می‌دهد که بروبچه‌های کوپرتینو وقت زیادی داشته‌اند تا طرفداران موسیقی را هیجان‌زده کنند. تصاویر این پتنت را می‌توانید در ادامه ببینید.

Apple-headphones-patentApple-headphones-patent۱Apple-headphones-patent2

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید