پتنت جدید سامسونگ در رابطه با یک محصول هوشمند سه‌کاره!

0

شاید لنوو اولین شرکتی باشد که گوشی خم‌شدنی را معرفی کرده است، اما بیشتر این گوشی‌ها، گوشی‌های مفهومی هستند و تا رسیدن به بازار و تولید انبوه فاصله زیادی دارند.

سامسونگ جلودار تولید نمایشگرهای منعطف است و شایعاتی وجود دارد که برطبق آنها این کمپانی اوایل سال آینده، یک گوشی خم‌شدنی را به بازار عرضه می‌کند. سامسونگ قبلا پتنت‌هایی برای گوشی‌های منعطف به ثبت رسانده و حالا نیز پتنت جدیدی را ثبت کرده که یک محصول سه‌کاره را نشان می‌دهد.

این پتنت، یک گوشی با شکل متغیر را نشان می‌دهد که دارای قسمت‌های مجزایی است که برای قطعات الکترونیکی غیر منعطف مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصول را می‌توانید دور مچ خود ببندید تا مانند یک ساعت هوشمند عمل کند و یا می‌توانید آن را از اطراف باز کنید تا شبیه تبلت عمل کند و سرانجام می‌توانید از آن به‌عنوان یک گوشی هوشمند استفاده کنید.

این اولین بار نیست که سامسونگ پتنت‌هایی برای نمایشگرهای OLED منعطف به ثبت می‌رساند و در چند سال گذشته، شاهد ثبت پتنت‌هایی در این باره بوده‌ایم. پتنت فعلی نیز حدود یک و نیم سال قدمت دارد.

Samsungs-new-flexible-phone-patents

Samsungs-new-flexible-phone-patents1

خبر فارسی

ایمان روستا

فیزیک خوندم و بعد از اون ژئوفیزیک. از نوجوانی با یادگیری DOS وارد دنیای کامپیوتر و آی‌تی شدم تا الان که به عنوان نویسنده در خدمت شما هستم.


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید