پدری که پسرش را با چاقو زد تا هر دو طلا به دست بیاورند

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از العالم، پدر سنگدل مصری برای اینکه بتواند از فرزندش به عنوان ابزاری برای به دست آوردن پول استفاده کند، با چاقوی تیز به جان وی افتاده و جراحاتی را در سر و پایش ایجاد کرده و وی را به گدایی فرستاده است.

براساس این گزارش، نیروهای امنیتی مصر، این کودک بینوا را در ایستگاه مترو در حال گدایی بازداشت کردند و اکنون در تعقیب پدرش هستند.

مسئولان امنیتی در ایستگاه شبر الخیمه مترو، ابراهیم 9 ساله را در حالی یافتند که توانسته بود با گدایی از مسافران در ایستگاه مترو، 11 جنیه (واحد پول مصر) به دست آورد.

مسئولان امنیتی بعد از صحبت با این کودک متوجه شدند که زخم پای چپش قدیمی است و برخی دیگر از جراحت های قدیمی نیز در سر وی وجود دارد.

این کودک به افسر پلیس گفت: «خدا از پدرم بگذرد، او مرا زخمي كرده تا در مترو گدايي كنم. اومی خواست مردم دلشان برایم بسوزد و به من کمک کنند تا من پول زياد جمع كنم». پدرم به من گفت: «اين يك زخم كوچ و ساده است ولي در عوض طلا به دست مي آوری».

این کودک برای تهیه گزارش پزشکی به بیمارستان «النیل» قاهره منتقل شد. گزارش تهیه شده در بیمارستان نشان می دهد که وی در ناحیه سرش زخمی قدیمی و کهنه دارد که دچار التهاب شده و باید مورد مداوا قرار گیرد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید