پدیده یک – استقلال یک / صدرنشینی آبی‌ها به خطر افتاد

0

ورزش > لیگ برتر – مسابقه پدیده – استقلال با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پدیده و استقلال در حالی مقابل هم قرار گرفتند که استقلال انگیزه زیادی برای پیروزی مقابل پدیده داشت تا بتواند صدر نشینی خود را حفظ کند.پدیده هم که در میانه جدول قرار دارد نشان داده در مشهد سخت امتیاز از دست می دهد.بازی با حملات استقلال آغاز شد. در دقیقه یک بازی حاج محمدی با ضربه سر می توانست دروازه پدیده را باز کند اما این روشنگر دروازه بان پدیده بود که توانست دروازه خود را بسته نگه دارد.
بازی با حملات استقلال در حال انجام بود که مهدی خیری بال راست پدیده با دریافت توپ در میانه میدان و پیشروی با دید عالی توپ را از فاصله 45 متری به پشت سر رحمتی انداخت تا گل استثنایی در همان ابتدای بازی به سود میزبان رقم بخورد.
بعد از گل پدیده این استقلال بود که فشار را روی دروازه پدیده بیشتر کرد که نتوانست گلی به ثمر برساند.تیم پدیده هم نشان داد تیم دست و پا بسته ای نیست و آنها در ضد حملات به خوبی عمل کردند و در چند صحنه می توانستند به گل برسند.

با شروع نیمه دوم دو تیم بازی هجومی را در پیش گرفتند و توپ در محوطه جریمه دو تیم در گردش بود.در دقیقه 60 استقلال صاحب ضربه آزاد شد که سانتر خسرو حیدری را محمد حسین مرادمند به اشتباه وارد دروازه خودب کرد.بعد از گل استقلال پدیده حملات زیادی را روی دروازه استقلال ترتیب داد که با واکنش های خوب رحمتی همراه بود.

در پایان دو تیم با تساوی یک بر یک امتیازات را تقسیم کردند.

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید