پذیرش گواهی استاندارد ایران در 120 کشور

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از صدا و سیما؛ نیره پیروزبخت در سومین جلسه شورای اداری استان تهران افزود: پس از توقف تحریم ها فعالیت های بین المللی استاندارد گسترش یافت و توانستیم در سه مجمع بین المللی تخصصی فعال شویم. 

وی گفت: اکنون ایران مسئول استاندارد کشاورزی در 18 کشور خاورمیانه و خاور نزدیک است که عربستان را نیز شامل می شود و این نشانگر مسئولیت دشوار سازمان ملی استاندارد است. 

پیروزبخت با قدردانی از استاندار تهران به عنوان یکی از اعضاء شورای عالی استاندارد افزود: توجه به استاندارد در ارتقاء کیفیت زندگی جامعه تأثیر بسزایی دارد.

وی گفت: سال گذشته از 3000 مرکز سی.ان.جی دیدار داشتیم که 100 مرکز به سبب رعایت نکردن موازین استاندارد تعطیل شدند. 

پیروزبخت با بیان اینکه نباید پس از فعالیت شهر بازی ها، مرکز سی.ان.جی یا آسانسورها به فکر استانداردسازی آنها باشیم افزود: باید همزمان با آغاز ارائه کالا یا خدمات، استاندارد آن نیز مورد تأیید قرار گرفته باشد.

رئیس سازمان ملی استاندارد از تصمیم شورای اداری استان تهران برای استانداردسازی آسانسورهای دستگاه های اجرایی استان تهران قدردانی کرد.

وی گفت: اکنون در کشور 800 کالا و خدمات، استاندارد اجباری دارد و این در شرایطی است که 80 هزار کالا و خدمات در کشور ارائه می شود.

انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید