پرسپولیس یک – صبای قم یک / تساوی در روزی که همه چیز تحت تاثیر درگذشت هادی بود

0

ورزش > لیگ برتر – پرسپولیس و صبای قم در هفته هشتم لیگ برتر به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسابقه پرسپولیس – صبای قم تحت تاثیر درگذشت هادی نوروزی كاپیتان فقید پرسپولیسی ها بود. همین كه بازی راس ساعت 18:24 شروع شد نشان می داد كه قرار است همه اتفاقات این مسابقه تحت تاثیر داغدار شدن پرسپولیسی ها باشد. پس از آنكه در شروع بازی همه استادیوم یك دقیقه به احترام نوروزی سكوت كردند، بازی در شرایطی شروع شد كه پرسپولیسی ها لباس تیره بر تن داشتند و با این كار می خواستند داغدار بودن خود را نشان دهند. 

با شروع مسابقه، پرسپولیسی ها خوب كار نمی كردند و مشخص بود كه تحت تاثیر درگذشت هادی نوروزی هستند. در دقیقه 19 محمد قاضی دروازه پرسپولیسی ها را باز كرد و چند دقیقه بعد، زمانی كه دقیقه 24 رسید، توپ را به بیرون زدند تا به یاد هادی نوروزی، وقفه ای در مسابقه ایجاد شود. از این لحظه به بعد، پرسپولیس كمی به خودش آمد.

اما نیمه اول با همین یك گل به پایان رسید. در نیمه دوم پرسپولیسی ها در دقیقه 85 توسط مهدی طارمی گل مساوی را زدند اما این پایان اتفاقات مسابقه نبود. چند دقیقه بعد نورمحمدی از پرسپولیس و قاسم دهنوی از صبا با هم درگیری لفظی پیدا كردند كه داور هر دو آن ها را اخراج كرد. یكی دو دقیقه بعد هم نزدیك بود اتفاقی مشابه برای سوشا مكانی و محمد قاضی رخ بدهد كه این بار داور به موقع رسید و آن ها را جدا كرد. 

در نهایت مسابقه با همین نتیجه یك بر یك به پایان رسید.

 

43 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید