پرچمدار بی‌ام‌و سری i در راه است!

0

20483907001446699534

ترکیبی از خودورهای i3 و i8 بی‌ام‌و، به عنوان گل سرسبد این سری از محصولات کمپانی بی‌ام‌و در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. این خودرو بدون راننده با نام i Next، توسط هارالد کروگر، مدیر عامل این کمپانی، در جلسه سالانه سهام‌داران بی‌ام‌و معرفی شد.

کروگر گفت: ما در سال ۲۰۱۸ بی‌ام‌و i8 Roadster را عرضه خواهیم کرد. این پروسه با تولید بی‌ام‌و i Next در سال ۲۰۲۱ ادامه پیدا خواهد کرد. وی بدون راننده بودن، اتصال دیجیتال، وزن کم با طراحی هوشمند و طراحی داخلی کاملا جدید که نسل جدیدی از خودروهای برقی را به ارمغان میآورد را از ویژگی و نوآوری‌های استفاده شده در این خودرو بر شمرد. کروگر مباحثه در زمینه خودروهای برقی را احساسی خواند، اما بر تصمیم قاطع شرکت برای پیشرفت تاکید کرد.

بی‌ام‌و با تولید i Next، در پی رقابت با خودروهای ساخت تسلا، خصوصا مدل‌ سدان S و شاسی‌بلند X است. قیمت این خودرو و تاریخ عرضه آن در بازار ایالات متحده آمریکا توسط بی‌ام‌و اعلام نشده است. خودروهای سری i بی‌ام‌و با با فروشی بیش از ۵۰۰۰۰ خودرو تا به امروز، در حال گسترش هستند. مدیرعامل بی‌ام‌و از خودروی بی‌ام‌و i3 به عنوان انقلابی در مهندسی خودروهای برقی از سال ۲۰۱۳ یاد کرد.

به نظر میرسد بی‌ام‌و می‌داند خریداران خودروهای لوکس، نگاهی فراتر از محصولات مرسدس بنز و آئودی دارند و خودروهای سری i این کمپانی آماده ورود به این محدوده جدید هستند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید