پرچمدار قدیمی خود را به پرچمداری امروزی تبدیل کنید (قسمت آخر)

0

به آخرین سری از آموزش تبدیل پرچمدار قدیمی به پرچمداری امروزی رسیده‌ایم. در قسمت‌های پیشین آموزش‌هایی در رابطه با روت، ریکاوری و کاستوم رام را برای شما قرار دادیم و یکی از بهترین کاستوم رام‌های موجود را برای شما معرفی کردیم. در این بخش آخر از آموزش قصد داریم تعدادی برنامه که نصب‌شان نیازمند روت بودن دستگاه است را به شما معرفی کنیم:
Viper4AndroidFX
حرفه‌ای‌ترین شخصی ساز صدای اندروید همین برنامه است! شاید از خروجی صدای گوشی اندرویدی خود چه در هدفون چه در اسپیکر راضی نیستید. برنامه‌های زیادی را برای افزایش صدا و کیفیت خروجی آن از اینترنت و مارکت‌های مختلف دانلود کرده‌اید، اما به هیچ نتیجه مثبتی نرسیده‌اید.
Viper4AndroidFX یکی از برنامه‌هایی است که تمام مشکلات را در این زمینه به صورت حرفه‌ای حل کرده است. با اطمینان می‌گوییم برای دست‌یابی به صدایی ایده‌آل همه چیز در دسترس شما است. تنظیمات صدا در قسمت اسپیکر، هدفون، دستگاه‌هایی که با بلوتوث وصل شده‌اند و همچنین USB و Dock قابلیت شخصی سازی دارند. تنظیمات به طور کلی به ۳ بخش ابتدایی٬ معمولی و حرفه‌ای تقسیم شده‌اند. در تصاویر پایین می‌توانید بخشی از این تنظیمات را مشاهده کنید.

۰۰۲

نصب این برنامه نیاز به دسترسی روت دارد و توسط فلش در محیط ریکاوری قابل نصب است. همچنین می‌توانید ورژن‌های مختلف این برنامه را از اینجا برای دانلود کنید. شخصا نسخه ۴.۷.۱ Stock را استفاده می‌کنم.

Adaway
یکی دیگر از برنامه‌های مفید که نصب آن به دسترسی روت نیاز دارد AdAway است. این برنامه وظیفه دارد که شما را از شر تبلیغات اضافی در وبسایت‌ها مانند Popupها و همچنین تبلیغاتی که در بعضی از نرم‌افزار‌ها مانند آن‌هایی که نسخه آزمایشی هستند٬ راحت کند. AdAway به طور مستقیم و بدون فلش کردن‌ قابل نصب است. از این قسمت شما قادر به دانلود و نصب این برنامه هستید.

۰۰۳

Kernel Adiutor

این برنامه به طور پیش‌فرض بر روی رامی که در قسمت قبل معرفی کردیم، نصب شده است. در این برنامه شما قادر به ویرایش ریز‌ترین تنظیمات ممکن هستید. در قسمت پردازشگر می‌توانید سرعت پردازش را در حد قدرت آن افزایش و یا کاهش دهید. در قسمت نمایشگر می‌توانید میزان یک رنگ خاص را کاهش یا افزایش دهید. میزان مشکی بودن و یا سفید بودن را تغییر دهید و یا به غلظت رنگی دلخواه برسید و بسیاری دیگر از امکانات که کارایی زیادی دارند. این برنامه را می‌توانید از پلی استور به راحتی دانلود کنید.

۰۰۴
Screen Cast
شاید گاهی اوقات نیاز به فیلمبرداری از محیط کاربری خود دقیقا مانند اسکرین شات‌ها را داشته باشید. فیلمبرداری از محیط کاربری به منظور ساخت یک ویدیو آموزشی و یا برای امری دیگر! توسط برنامه Screen Cast شما قادر به انجام این‌ کار هستید؛ کار با آن بسیار آسان بوده و تنها در یک مرحله می‌توانید فیلم خود را رکورد کنید. فیلم‌های گرفته شده با فرمت MP4 و با رزولوشن دستگاه ذخیره می‌شوند و قابل دسترس هستند. این برنامه را می‌توانید از گوگل پلی دانلود کنید.

۰۰۴

در بالا تعداد اندکی از برنامه‌هایی که با دسترسی روت کاربردی هستند را معرفی کردیم. اگر برنامه مفیدی را در این زمینه‌ها می‌شناسید آن‌ را در دیدگاه معرفی کنید تا دیگران نیز از آن بهره ببرند.
بسیار خرسندیم که در این ۴ بخش آموزشی همراه شما بودیم.

خبر فارسیگیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید