پر فروش‌ترین خودروهای سال ۲۰۱۶ را بشناسید!

0

پرفروش‌ترین خودروهای نیمه نخست سال ۲۰۱۶ کدامند؟ کافی است برای پاسخ به این سوال با این مطلب همراه شوید. برای آنکه بهترین خودرو سال انتخاب شود، باید تحقیقات سخت و جدی انجام شود. یکی از بخش‌هایی که می‌تواند به انتخاب بهترین خودرو سال کمک کند، میزان فروش خودروها در طول سال است.

چرا که مردم همیشه سعی می کنند برای پولی که به سختی به‌دست آورده‌اند، بهترین برنامه‌ریزی را انجام دهند. خودروهایی که مردم انتخاب میکنند ممکن است از بین خودروهای لوکس، اسپرت، خانوادگی و … باشند. بنابراین در این لیست بدون شک نام انواع خودروها، دیده خواهد شد. تعجب آور نیست که پرفروش ترین خودرو در جهان هنوز هم تویوتا کرولا است، که چندین سال است رتبه نخست بسیاری از لیست ها را به خود اختصاص داده است. این خودرو توانسته حدود ۱۳۴۰۰۰ دستگاه بیشتر از گلف فروش کند که جایگاه دوم را در اختیار دارد. این می‌تواند در نتیجه کیفیت بالای محصول تویوتا باشد.

فورد سری F، تویوتا رافور و هوندا CR-V شاسی‌بلندهایی هستند که مردم برای خرید آنها میل بیشتری داشته‌اند و باعث شدند این خودروها در بین ۱۰ خودرو پرفروش سال ۲۰۱۶ قرار گیرند. لازم به‌ذکر است که هیوندایی توسان اگر چه در این لیست قرار ندارد ولی آمار فروش آن نسبت به سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. این خودرو در سال گذشته ۹۴،۲۶۷ فروش داشت در حالی که این آمار در سال جاری به ۲۸۵،۰۶۰ دستگاه رسیده است. در جدول زیر ۱۰ خودرو پر فروش دنیا را مشاهده می‌کنید.

رتبه نیمه نخست ۲۰۱۶رتبه نیمه نخست ۲۰۱۵نام خودرومیزان فروش نیمه نخست ۲۰۱۶میزان فروش نیمه نخست ۲۰۱۵
۱۱تویوتا کرولا۶۳۴,۲۹۸۶۴۱,۸۵۰
۲۲فولکس‌واگن گلف۵۰۰,۶۳۰۵۰۹,۸۲۹
۳۴فورد سری اف۴۷۸,۳۸۴۴۲۴,۸۸۴
۴۳فورد فوکوس۳۶۷,۴۷۹۴۳۹,۵۸۴
۵۵هیوندایی النترا۳۶۳,۴۹۰۴۰۲,۵۲۶
۶۶فولکس پولو۳۵۸,۶۰۲۳۶۵,۲۵۷
۷۱۰تویوتا رافور۳۴۶,۷۹۱۳۱۲,۹۹۳
۸۶تویوتا کمری۳۳۹,۶۱۱۳۸۴,۴۲۱
۹۹هوندا CR-V۳۳۳,۵۹۷۳۲۱,۰۳۸
۱۰۱۱شورولت Silverado۳۰۷,۸۴۵۳۱۰,۹۸۱

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید