پزشک پل شفابخش خدا و بشر

0

جانشین کل سپاه پاسداران اسلامی گفت: جامعه پزشکی در دفاع مقدس نمایشی جانانه از فداکاری و ایثار خلق کردند.

پزشک پل شفابخش خدا و بشر

به گزارشحوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی ؛ سردار حسین سلامی جانشین کل فرماندهی سپاه پاسداران در افتتاحیه دومین همایش نقش جامعه پزشکی در دفاع مقدس که عصر امروز در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، پزشک را پل شفابخش بین خدا و بشر دانست و افزود: پزشکان در دفاع مقدس نمایشی هنرمندانه از فداکاری داشتند که از درخشان ترین مجاهدت های جانعه پزشکی محسوب می شود. 

وی اخلاق را رمز موفقیت و طهارت تمام حوزه ها از جمله پزشکی خواند و افزود: اخلاق درمانی به عنوان شاخه ای از علم پزشکی در دنیای امروز درحال بررسی برای ورود به عرصه درمان است.

 

جانشین کل فرماندهی سپاه پاسداران اسلامی استخوان های شهدا را ستون های عزت، آرامش، پیشرفت و امنیت ایران کنونی خواند و ادامه داد : این استخوان ها امروز همچنین ستون مستحکم تمدن اسلامی در حال ساخت محسوب می شود. 

وی با بیان اینکه تمام تفکر قدرت های جهانی شریک در 8 سال جنگ تحمیلی، بر شکست نظام توپای جمهوری اسلامی دلالت میکرد، اظهار کرد: هیچ یک از نهادها و ساختارهای کشوری آمادگی مقابله با چنین جنگی را نداشتند در حالی که تمام اقشار جامعه از جمله پزشکان قبول مسئولیت کردند و با رشادت های خود در خط مقدم جبهه حماسه ای بی نظیر را رقم زدند.

در حال تکمیل

لینک مطلب

پاسخ دهید