پسری که با وجود کلی غم در سطح اول فوتبال اروپا شگفتی سازی می کند

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از خبرآنلاین، تحمل مشکلات مربوط به یک برادر سرطانی و از دست دادن پدر، همه مسائل و مشکلاتی است که «داریو سرنا»، کاپیتان تیم ملی کرواسی با آنها دست و پنجه نرم می کند.

«سرنا» که بعد از هر گلی که می زند آن را به برادرش تقدیم می کند، این روز ها باید با فوت پدرش هم کنار بیاید. هافبک تیم ملی کرواسی از همان روز اول جام و در بازی برابر ترکیه، عملکردی فوق العاده از خود نشان داد. «سرنا» نشان داد که در ترکیب کرواسی دست کمی از «مدریچ» و «راکیتیچ» ندارد و شاید بیشتر از آنها روی این شگفتی سازی تیمش تاثیر داشته است.

کرواسی با 7 امتیاز و بعد از برد مقابل اسپانیا، به عنوان تیم اول گروه 4 راهی مرحله بعد شد و این اصلاً چیز کمی نیست. برای اثبات تاثیرگذاری «سرنا» همین کافی است که درگوشی صحبت کردن او با گلر تیمش، باعث شد که «سوباسیچ» پنالتی «راموس» را مهار و کرواسی را به سمت مسیری به نسبت خیلی راحت تر هدایت کند. حالا همه از «داریو سرنا» به عنوان یکی از شگفتی های جام یاد می کنند. بازیکنی که بیشتر از هر کس دیگری سر زبان ها افتاده است و شاید با همین کرواسی تبدیل به اتفاقی شوند که در تاریخ بازی های یورو باقی بماند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید